Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-07-22 18:54:16
 
Szerintem hívhatom akart lenni, csak a telefon átka... Ezért nem használok én telefont ilyesmire :)
Moha13
2015-07-22 18:51:14
 
Amúgy szorítunk :)
Moha13
2015-07-22 18:50:45
 
"Ma irt a doki h. Este 20-21 kozt gyumolcs vhatom a laborert"
É ez a mondat egészen pontosan mit jelent magyarul?
Dettikécske
2015-07-22 17:58:23
 
Ma irt a doki h. Este 20-21 kozt gyumolcs vhatom a laborert,szoritsatok,,,,,,remelem nincs nagy gond,,,,,,,,
Dettikécske
2015-07-22 17:56:09
 
:)))))))
Gyöngyvirág88
2015-07-22 17:53:38
 
Bizony ám, nagyon befostam :D Bízzatok a gólyákban :)
Dettikécske
2015-07-22 17:39:11
 
Corinna,,,ha azt nezuk h. Gyongyviragot majdnem elutotte a golya mikor kocsival ment,,,,,;)))))) akkor szerintwm jo,,,biztos van valami ebben a golya dologban,,,, ,,,,,,,,,,,,Udv.az ujaknak,,,,,sok sikert a varakozoknak,,,,es kitartast a babasodoknak,,, ;))))))
marcsix
2015-07-22 17:04:33
 
Köszönöm Moha13 Kiderül, hogy megmarad e a hőm. Remélem nem csökken.
Moha13
2015-07-22 14:55:34
 
marcsix
Az a lényeg, hogy az ovu előtti átlaghőnél az ovu utáni min. 2-3 tizedfokkal magasabb legyen és maradjon is úgy egészen mensiig.
marcsix
2015-07-22 14:20:55
 
Köszönöm szépen a válaszokat. az én esetem elég bonyolult. Kb 4 hónapja próbálkozunk. Az első hónapban még nem voltunk annyira aktívak. Sajnos a 2 és 3 hónapban a domináns tüszők nem repedtek meg átalakult tüsző cisztává, így annovulációs hónapjaim voltak. Én még életemben nem mértem a hőmet, de amikor a ciszták miatt elmentem a magánorvosomhoz, és közöltem, hogy babát tervezünk, akkor mondta, hogy vezessem a naptárat, akkor jobban látható lesz hogy volt e ovum. Leginkább én emiatt vezetem. A mensikor véletlen elírtam az egyik adatot ami 35 fok, az is 36 fokos, már közbe javítottam. 8-án voltam dokinál, így 9-étől kezdtem igazán mérni. +/10 perces eltéréssel mérem reggel, ahogy megvan írva. Ciklus elején egyik ismerősöm mondta hogy vezessem, akkor elkezdtem, de nem volt hozzá sok affinitásom, így abba is hagytam hamar :), mivel éjszaka is volt hogy megébredtem, nem igazán jól aludtam. De most már odafigyelek a mérésre. ja igen, a tüszőrepedés az 11 én volt, sajnos emiatt hogy pontosan meg is mondtam hogy mikor volt aki kinevetett, mondván nem lehet percre pontosan megmondani. Akinek több hónapig annovulációja van, az a tüszőrepedést sokkal intenzívebben megéri, ezt a dokim is mondta, hogy számítsak az intenzív "fájásokra" úgy is volt. hajnalban felkeltem rá mert annyira kellemetlen volt. (azért voltam dokinál, hogy megnézze van e domináns tüsző, ha igen mekkora, ez ovu előtt volt 3 nappal. Mondta is hogy hétvégén meglesz az ovu. Szombat reggel volt az az érzést amit leirtam. Bocsánat hogy hosszú lett. Nem igazán tudom még leolvasni kielemezni a görbéket azért is tettem be, hátha valamit láttok benne. Nem fűzök sok reményt hozzá, nem hiszek a csodákban. :) de azért igyekszem bízni, hátha siker. Amig nem megy a ciklus első részén átlaga alá addig elvileg jó a hőmérséklet ?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!