Tiszteletem Doktor úr!
május 31.-én műtik a bal lábamat visszérrel. állítólag ágyéktól bokáig. a párommal babát szeretnénk, a nőgyógyásza tart tőle, hogy a visszér műtétem után nem lehet babánk. kérdésem a következő. befolyásolja a műtét a nemzőképességem?
Szerintem a láb műtét nem befolyásolja a nemzőképességet.
Dr. Szabó Ferenc
"Négy hónap után ma reggel halvány pozitív tesztem lett. Köszönöm szépen az oldalnak a segítséget, és azt is, hogy ez alatt az idő alatt jobban megismerhettem a szervezetem működését. Érdekes volt figyelni a ciklusom alatt mennyi minden változik. Köszönöm szépen! Drukkolok mindenkinek, egészséges terhességet, boldog babázást kívánok!"
lilla72