Tisztelt Doktor Úr!
Ötödik éve szedem az Altforalle nevű fogamzásgátló tablettát.
A férjem szeretne gyermeket én viszont még nem.
Azonban a fehér tablettákat összegyűjtötte befestette és kicserélte a rózsaszínűekkel.
Ebből 20db-ot sikeresen be is szedtem.... :(
Rettentően görcsöltem de az előző levél utolsó rózsaszín tablettájának kihagyása miatt ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget.
A kérdésem az lenne hogy a fehér tabletták nem tartalmaznak e a szervezetemre káros anyagot?
Mivel ilyen mennyiségben folyamatosan szedtem ezért egy kicsit tartok tőle.
Volt amikor a fehér tablettákat kihagytam de a történet előtti levélből mind a hét fehér tablettát beszedtem így 27 db-ot vettem be összesen.
Várom válaszát és előre is köszönöm!!!
Kedves Kérdező!
A placebo tabletták semmilyen problémát nem okoznak Önnek, nyugodjon meg.
Üdvözlettel Dr. Tekse István
"Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy elmondjam, én is babát várok! 3 hónapig vezettem a grafikont, és nagy nagy köszönettel tartozom a tervezettbaba.hu oldalnak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy megismerhessem a szervezetem működését, az ovulációm pontos időpontját. Továbbá köszönöm, hogy a szinte végtelennek tűnő kíváncsiságomat és érdeklődésemet gyors, szakszerű válaszokkal igyekeztek kielégíteni. Még egyszer köszönöm, és mindenkinek ajánlom, aki babát szeretne! "
Erika