Tisztelt Doktor úr!
38 hetes kismama vagyok, több hónapig vezettem görbét az oldalon, és többször kértem tanácsot Öntől.
Az lenne a kérdésem, hogy a program szerint a szülés várható ideje február 14. Az orvosom a vàrható időt 9 nappal későbbre írta ki, február 23.
Utolsó menstruáció 2015.05.16
Ciklusom 24 napján teszteltem először pozitívat.
Az lenne a kérdésem, hogy melyik lehet a valós időpont ön szerint?
Kedves Liza!
Erre a kérdésre a 12. hétig történt ultrahang vizsgálatok alapján lehet válaszolni.
A menzesz alapján a feb. 23 lenne, de ebben lehet csúszás.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"
Mariann74