Tisztelt doktor úr!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az interneten olvastam a Volume 500 Sperma növelő gyógyszerről. Ön szerint használhat valamit ez a gyógyszer a spermium növelésében?
Érdemes lehet szedni?
Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Kérdező!
Ártani nem árt, hogy használ-e, azt sajnos nem tudom megmondani, nincs vele tapasztalatom.
Üdvözlettel,
Dr. Szabó Ferenc
"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"
Mariann74