Kedves Julianna!Ferfiaknal spermaszam novelesere melyik gyakorlatokat ajanlja?A 18 alapgyakorlatbol vagy esetleg arra vannak masak?
Kedves Gianna,
ha a férfiak a női 18 gyakorlatból álló sort végzik, akkor azzal a spermiumok számát és életképességét rendezni tudják. Ők is hetente kétszer tornázzanak popsi szoritásokkal, amikor a csipő előre billen. A párok ilyenkor akár egyszerre is tornázhatnak. Nagyon jó közös program lehet belőle. :)
Üdvözlettel,
Tóth Julianna
AvivaStudio.hu
"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"
Mariann74