Tisztelt Doktor Úr!
Május 31-én volt méhen kívüli terhességem, eltávolították a teljes jobb oldalam. Így 1 petefészkem maradt. A menstruációm megjött rendesen ahogy szokott, semmilyen panaszom nincs. A kérdésem az lenne, hogy mikor lehet újra próbálkozni a babával? Nem fáj semmim, úgy érzem helyre jöttem, szedem a méhpempőt és az E-vitamint.
Köszönöm.
Kedves Kérdező!
A műtét után ha lezajlott 2 ciklus, utána lehet próbálkozni.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu
"Másfél év próbálkozás után, végre az én tesztem is két csíkos lett. Köszönet a Tervezettbaba-nak, itt derült ki, nem akkor van peteérésem amikor azt én gondoltam, hanem előbb!"
timcsike0718