Tisztelt Dr. úr!
Lenne még egy olyan kérdésem, hogy korai magömlésem van és mit lehet ez ellen tenni? Márt voltam andrológusnál, és csak alkalmi gyógyszert irt ki, de fent áll ugyan úgy mit tehetnék ez ellen??
válaszát előre is köszönöm!
Tisztelt Szandi19!
A korai magömlés esetén többféle gyógyszeres kezelés lehetséges, mindenkinél másképp hathat, ezt előre nem lehet kiszámítani.
Különböző gyógyszeres és szexuálpszichológiai kezelés lehetséges.
Az alkalmi kezelés a legelterjedtebb, de ez nem mindenkinél hatásos. Sajnos a folyamatosan szedett gyógyszereknek sok mellékhatása van.
Tisztelettel: Dr. Szabó Ferenc
"Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy elmondjam, én is babát várok! 3 hónapig vezettem a grafikont, és nagy nagy köszönettel tartozom a tervezettbaba.hu oldalnak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy megismerhessem a szervezetem működését, az ovulációm pontos időpontját. Továbbá köszönöm, hogy a szinte végtelennek tűnő kíváncsiságomat és érdeklődésemet gyors, szakszerű válaszokkal igyekeztek kielégíteni. Még egyszer köszönöm, és mindenkinek ajánlom, aki babát szeretne! "
Erika