Üdvözlöm Doktor úr!
Egyszer írtam a herevisszérműtétemről és ma 1 hete, hogy elvégezték rajtam, és azt veszem észre, hogy a herém körüli erek, amik visszeresek voltak, elég erősen, azok most meg szoktak dagadni, de inkább reggel, amikor felkelek, akkor szokott erősebb lenni.
És az érdekelne, hogy az elkötés miatt duzzadhatnak meg ennyire?
Gondolom, ez a felszívódási folyamat elég hosszú tud lenni, hetek vagy hónapok is?
Köszönöm a választ!
Sajnos ezt így nem tudom megmondani. Ajánlom, hogy mindenképp keresse fel kezelőorvosát.
Üdvözlettel:
Dr. Szabó Ferenc
"Én is elmonhatom a nagy hírt, hogy 7 hónapi próbálkozás után, sikerült teherbe esnem. A weboldalatok segítségével, a pontos hőmérőzéssel és lejegyzésével meg tudtam határozni, mikor történik az ovuláció, ami az én esetemben kiderült, nem a középidőben van, hanem utána...DE segítségetekkel már az első hónapban megfogant a Kisbabánk! Most már "csak" vigyáznunk kell rá, hogy minden a legnagyobb rendben legyen a következő még 8 hónapban! Köszönöm!"
Menor