Herevisszér műtét utáni állapot

Üdvözlöm Doktor úr!
Egyszer írtam a herevisszérműtétemről és ma 1 hete, hogy elvégezték rajtam, és azt veszem észre, hogy a herém körüli erek, amik visszeresek voltak, elég erősen, azok most meg szoktak dagadni, de inkább reggel, amikor felkelek, akkor szokott erősebb lenni.
És az érdekelne, hogy az elkötés miatt duzzadhatnak meg ennyire?
Gondolom, ez a felszívódási folyamat elég hosszú tud lenni, hetek vagy hónapok is?
Köszönöm a választ!


Dr. Szabó Ferenc andrológus, urológus

Dr. Szabó Ferenc - andrológus, urológus válasza:

Sajnos ezt így nem tudom megmondani. Ajánlom, hogy mindenképp keresse fel kezelőorvosát.

Üdvözlettel: Dr. Szabó Ferenc

 

Te is kérdeznél? Dr. Szabó Ferenc neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Én is elmonhatom a nagy hírt, hogy 7 hónapi próbálkozás után, sikerült teherbe esnem. A weboldalatok segítségével, a pontos hőmérőzéssel és lejegyzésével meg tudtam határozni, mikor történik az ovuláció, ami az én esetemben kiderült, nem a középidőben van, hanem utána...DE segítségetekkel már az első hónapban megfogant a Kisbabánk! Most már "csak" vigyáznunk kell rá, hogy minden a legnagyobb rendben legyen a következő még 8 hónapban! Köszönöm!"

Menor

Lájkolj minket!