Jó napot kívánok Doktor úr!kérdezni szeretnék depo proverával kapcsolatban...történet röviden a szülést követő 1 évre /2017 dec/ ben a nögyógyászom beadott egy adag injekciót ami szuper is volt semmi tünet korlátlan nemi élet és semmi vérzés...majd utána ugy gondoltuk hogy akkor legyen testvér...azóta próbálkozunk de semmi....megnézettük magunk és minden jó...ön szerint sikerülhet? Még májusig próbàlkozunk...mi lehet a probléma?
Kedves Kérdező!
Szerintem ez még teljesen rendben lévő idő. Ha a májust szabták meg önmaguknak, mint időkorlát, úgy ezt követően komplex meddőségi kivizsgálás javasolt.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
"Pozitív lett a tesztem, aminek nagyon örülünk. Sokat tanultam Önöktől és azoktól a felhasználóktól akik mindennapi tapasztalataikat megosztják a Fórumon. Első hónapban használtam ezt az oldalt és sikerült a baba. Biztatásként 39 éves vagyok és van esély ebben a korban is. Bár egészségesen élek, sok stresszben dolgozom, ettől függetlenül mindenkit bíztatok. Sok sikert mindenkinek. Köszönöm, hogy van ez az oldal!"
Csisze