Tisztelt Doktor Úr!
2 hónapja kezdtünk bele férjemmel a baba projektbe.
A jövőhét végén kell, hogy megjöjjön a menstruációm, ha nem vagyok terhes.
Közben viszont felfáztam. A kérdésem az lenne, mivel így nem tudom biztosra, hogy terhes vagyok-e, milyen gyógyszert szedhetnék, illetve gyógyteát ihatnék, ami nem ártalmas.
Válaszát előre is Köszönöm!!
Alapvetően kellene egy vizeletüledék vizsgálat a háziorvosnál, hogy van-e egyáltalán felfázás. Addig is tőzegáfonya készítményt használjon.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
"Két hónapja találtam meg ezt a honlapot. Párommal augusztusban jutottunk el arra az elhatározásra, hogy szeretnénk 7 év után egy második gyermeket. Eddig nem sikerült, de az oldal segítségével ez most összejött. Nagyon szépen köszönöm ezt a lehetőséget."
Éva