Tisztelt Doktor Úr!
Párommal 2 hónapja kezdtünk bele a baba projektbe.
Jövőhéten kellene hogy megjöjjön a menstruációm , ha nem vagyok terhes.
Közben viszont felfáztam, illetve arra utaló panaszaim vannak. Vizeletürítéskor alhasi fájdalom, és többször utána is fáj, kellemetlen.
Így, hogy nem tudom esetleg terhes vagyok-e milyen gyógyszert vagy gyógyteát javasolna, ami nem ártalmas?
Cickafarkfű teát iszok jelenleg, és elkezdtem szedni a Walurinal Medical tőzegáfonyát.
Válaszát előre is Köszönöm!
Ha nem múlnak el a panaszok gyógynövényektől, akkor nyugodton szedhet penicillin tartalmú antibiotikumot. Urológus, háziorvos vagy nőgyógyász felírja önnek.
Üdvözlettel:
Dr. Szabó Ferenc
"1,5 év próbálkozás után az első tervezettbaba.hu oldalon vezett grafikon segítségével a héten pozitívat teszteltem! :) Nagyon örülök hogy véletlenül bár de rátaláltam az interneten erre az oldalra! Köszönet! Kitartást mindenkinek!!!!!!!! Szerintem a négy legfontosabb dolog a sikerhez: egészség, pontos időzítés :) (nem könnyű) , csak pozitív gondolatok legyenek a témában és kitartás!"
Andrea