Tisztelt Doktor Úr!Az lenne a kérdésem hogy normális az ha a biopszia után a bal herém a duplája a jobb oldalinak?És ha emelek egy kis súlyt(kb.5.kg)enyhe fájdalmat érzek a bal herénél?Köszönettel:Moravcsik Krisztiàn.
Nagyon szívesen megnézem bármikor, hívjon illetve keressen fel.
Dr. Szabó Ferenc
"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"
Mariann74