Biopszia után a herém a duplája

Tisztelt Doktor Úr!Az lenne a kérdésem hogy normális az ha a biopszia után a bal herém a duplája a jobb oldalinak?És ha emelek egy kis súlyt(kb.5.kg)enyhe fájdalmat érzek a bal herénél?Köszönettel:Moravcsik Krisztiàn.


Dr. Szabó Ferenc andrológus, urológus

Dr. Szabó Ferenc - andrológus, urológus válasza:

Nagyon szívesen megnézem bármikor, hívjon illetve keressen fel.
Dr. Szabó Ferenc

 

Te is kérdeznél? Dr. Szabó Ferenc neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"

Mariann74

Lájkolj minket!