Azoospermia - a felírt gyógyszer leállíthatja a spermiumtermelődést?

Tisztelt Doktor Úr!
A napokban írtam Önnek, köszönöm a gyors válaszát. Azoospermia miatt Andriolt írt fel az andrológusunk. A gond az, hogy már a 3 hónapja szedi a párom. Elképzelhető, hogy leállítja a spermiumtermelődését?
Ha igen, akkor beindul e újra a termelés, ha abbahagyja a gyógyszert?
Köszönöm


Dr. Szabó Ferenc andrológus, urológus

Dr. Szabó Ferenc - andrológus, urológus válasza:

Tisztelt erus083
Én nem javaslom az Andriolt, helyette inkább antiösztrogént vagy aromatáz gátlót.
Tisztelettel: Dr. Szabó Ferenc

 

Te is kérdeznél? Dr. Szabó Ferenc neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"1,5 év próbálkozás után az első tervezettbaba.hu oldalon vezett grafikon segítségével a héten pozitívat teszteltem! :) Nagyon örülök hogy véletlenül bár de rátaláltam az interneten erre az oldalra! Köszönet! Kitartást mindenkinek!!!!!!!! Szerintem a négy legfontosabb dolog a sikerhez: egészség, pontos időzítés :) (nem könnyű) , csak pozitív gondolatok legyenek a témában és kitartás!"

Andrea

Lájkolj minket!