Kedves Julianna!
Jövő héten kedden megyek avia tornára először. 4 óra alatt mindent megtanítanak. Azonban lehetséges, hogy időközben terhes lettem. Ha ez így lenne, akkor a gyakorlatok nem árthatnak? Az még bizonytalan, beágyazódás nem sérülhet? Köszönöm szépen előre is a választ.
Kedves Szofi13!
A torna segíti a beágyazódást is, nem lehet gond emiatt. Arra figyeljen, hogy ne szorítson rá a Dolgozó Zónára és kerülje a huppanásokat. De a részleteket majd az oktató bővebben kifejti önnek. Ettől még elmehet az órára, hiszen sok hasznos információt is fog majd ott hallani. Sok sikert kívánok!
Üdvözlettel, Tóth Juli, www.avivastudio.hu
"Pozitív lett a tesztem, aminek nagyon örülünk. Sokat tanultam Önöktől és azoktól a felhasználóktól akik mindennapi tapasztalataikat megosztják a Fórumon. Első hónapban használtam ezt az oldalt és sikerült a baba. Biztatásként 39 éves vagyok és van esély ebben a korban is. Bár egészségesen élek, sok stresszben dolgozom, ettől függetlenül mindenkit bíztatok. Sok sikert mindenkinek. Köszönöm, hogy van ez az oldal!"
Csisze