Alhasi görcs

Kedves Doktor úr
December 6-án esemény utáni tablettát kellet egy barátnőmnek be vennie.. Minden rendben zajlott nála. Viszont azóta a januárban és februárban időben jött meg a menstruációja alhasi görcsöljek elég rendszertelen havija volt. Ez a gyógyszer miatt lenne? Vagy esetleg hogy a régi rossz kapcsolatból ki szállt és új kapcsolata van ahol már szexuális együttlét is van. Válaszát köszönöm


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Kérdező!
A tabletta megzavarhatja a ciklust. Nem kell aggódni miatta, majd rendeződik. Fertőzés gyanú esetén vizsgálat szükséges.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Két hónapja találtam meg ezt a honlapot. Párommal augusztusban jutottunk el arra az elhatározásra, hogy szeretnénk 7 év után egy második gyermeket. Eddig nem sikerült, de az oldal segítségével ez most összejött. Nagyon szépen köszönöm ezt a lehetőséget."

Éva

Lájkolj minket!