Alacsony spermiumszám

Tisztelt Doktor Úr.
Én és a párom 2 éve szeretnénk kisbabát.21 évesek vagyunk.
Elmentünk mind ketten kivizsgálásra a férjemnek azt mondták hogy alacsony a spermium száma ezert a lombikot ajánlottak. Külföldön élünk.
De sajnos nem értjük a sperma teszt eredményét.
Legyen szíves megmondani, hogy nagy e a baj vagy helyrehozható gyógyszerrel, most a ferulantot kezdtem el szedni.
Volume: 1.8 1.5mls
Initial Count Million/ml 0.0003 15 millions/ml
Progressive motility % 3 32%
Rapid % 0 20%
Total motile Count: 0.0000162 12 million
Antisperm Antibodies 50%
Motile Count 0 million 5 million
Megtudná mondani hogy ezek közül mennyi a spermium szám?
Köszönjük szépen a válaszát.


Dr. Szabó Ferenc andrológus, urológus

Dr. Szabó Ferenc - andrológus, urológus válasza:

Tisztelt Kérdező!
A spermiumszám nagyon alacsony kb. néhány ezer lehet, a párját ki kell vizsgálni. Hormon és genetikai vizsgálat is kell.
Tisztelettel: Dr. Szabó Ferenc

 

Te is kérdeznél? Dr. Szabó Ferenc neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Sokan nem hisznek az interneten talált oldalakban, azt mondják, hogy egy számítógép nem tudja kiszámolni az ovulációt, hogy ez csak egy általános program. Én mindenkinek, aki babát szeretne, csak ajánlani tudom a TervezettBaba.hu honlapot, mert nekünk ennek az oldalnak a segítségével sikerült babát fogantatnunk. Köszönöm nektek!"

Ibike

Lájkolj minket!