Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mirjam
2013-11-20 15:09:18
 
Jol ertem,akkor a legtobb hozzaszolonak van mar gyermeke es a kistesora gyurnak. Hat en meg csak az elsore,lehet azert erint picit rosszabbul.
Dzsudzsa
2013-11-20 15:05:29
 
Luciffer!
Szerintem időnként hülyének is kell lenni. Nem lehet mindent véresen komolyan venni, különben belezizzennénk :))
Próbálok nem belekattanni a hőmérőzésbe, meg a tesztelgetésekbe, mert annak mi értelem? Lenne a babánknak egy bekattant anyukája??? Na, azt NEM :))
Mel84!
2 hónapja volt az előző terhes görbém.
Holnap reggel gondolok rád!!!!! Hajrá! Nagyon gyanús vagy Te nekem :))
Mel84
2013-11-20 14:37:21
 
Hő csak ebben a ciklusban van, ez az első próbálkozós hónap.
A kislányunknál volt még, Ő jött elsőre, így ennyi van! :)
PÉ-t figyeltem, mindig éreztem, rá pontosan 2 hétre meg is jött eddig. Ebben a hónapban persze nem éreztem előre! :)
capri
2013-11-20 14:21:38
 
Mel84,
előző ciklusokban is vezetted már a hődet? Ha igen, megmutatod a görbéidet?
Mel84
2013-11-20 14:08:31
 
Dzsudzsa, megnéztem a 2 évvel ezelőtti terhesgörbémet, nekem is ilyen lépésekben felfelé menetelős volt! :)
Hajráááá!
Dzsudzsa
2013-11-20 14:02:17
 
Capri!!
Köszönöööööööööööm:))))
Reggel beszámolok.
capri
2013-11-20 14:00:10
 
De holnap az első pisiből teszteljél! Abból már elég jó esély lesz, hogy kimutassa (de ha egycsíkos, az sem jelenti feltétlenül azt, hogy nincs baba!). Nagyon drukkolok Neked! :-)
Dzsudzsa
2013-11-20 13:55:29
 
Capri!
Köszönöm, ma is tanultam :) Na okés, még várok egy kicsit - holnap reggelig :)) a következő teszteléssel.
capri
2013-11-20 13:50:51
 
Dzsudzsa, ha jól húzta be az ovut, akkor 12. dpo. Az ovu napját nem kell beleszámolni, tehát a 12. nap az első. Amúgy jól lekopíroztad a babás görbédet! :-) Látom akkor sem volt 36,8-nál magasabb a hőd. Nagyon biztató!
luciffer73
2013-11-20 13:46:21
 
Örömmel konstatálom, hogy nem csak én vagyok dilis, hanem te is Dzsuzsa! :DDDDDDDDDD
Tegnap azért mondott valami újat is a doki (amit még nem olvastam sehol) szóval állítólag a petevezetőben vannak csillószőrök...ezek segítenek a petének haladni az útja felé...ha ott van valamiféle gond, tehát kevés, vagy lusták, akkor a pete szegény mire beér a méhbe, már alig vonszolja magát és meghal. Ezt viszont nyilván nem lehet egy sima uh-val látni, vagy vérvétellel megnézni, de még az átjárhatóságíval is kitörölhetjük...tehát 1000 féle...ahogy írtam az előbb.
És igen...mindenki féljen és ijedtében tessék azonnal teherbe zuhanni! :DDDD
Augusztusban már születnek...de én a karácsonyfa alá ígértem az uh képeket a lányoknak. Azért is mondtam, hogy akinek esetleg...mondom ESETLEG nem jön össze, annak rajzolok...de azt senkinek sem ajánlom! :DDDDDD
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!