Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Macseszka
2013-12-16 11:40:16
 
Bettina! Ez nagyon joo hir,ne izgulj! Minden rendben lesz!

Lucifer! Hàt ami az èn mensim mennyisègèt illeti,az is lofutty a szokàsoshoz kèpest! Remèlem a kovetkezo mensinèl nem kapom vissza duplàn! Tampon mellè tehetek pelenkàt is :))
Antika
2013-12-16 11:30:58
 
Sziasztok!
Ma így:
luciffer73
2013-12-16 11:09:18
 
Szia Bettina!
Csak nyugi anyukám!!! Nem lesz semmi baj, de ha állandóan aggódsz, azért az sem tesz ám jót...ugye tudod?
kbettina
2013-12-16 11:03:37
 
sziasztok!
6 hetesnek lettem ma megállapitva.2 hét múlva kell mennem megint egy ultrahangra,mert most még szivverés nem volt. Doki szerint normális. Egy fokkal nyugodtabb vok, de amig nem állapit meg élő terhességet addig megy a para.
luciffer73
2013-12-16 09:57:43
 
Sziasztok!
Bár elnézést kértem már a nagyon színes leírásért (havi), de azt gondolom, hogy ide nyugodtan leírhatjuk még ezeket is. Különben kivel beszélnénk meg? Ti értitek, hogy miről írok, idehaza nem. Az embernek sem meséltem el, hogy hogy jártam ezzel a ciklussal.
Vasárnapra egyébként már alig volt valami és ma reggel pedig már bőven elég egy tisztasági betét. Mondjuk ez is furcsa, mert én általában az első naptól kezdve rendesen vérzek és kb. négy napig ez így is szokott maradni, kb ötödik nap van, amikor már épphogy csak pötyögök. Most meg már mától. Vagyis rövidül még ez is. Görcseim szerencsére egy napig voltak csak, de az brutál volt.
Én a vitaminokat rögtön az naptól kezdtem el szedni, ahogy kiváltottam őket a patikában.
Pozitív hozzáállás? Hm...akár így is lehet nevezni. Igen alapból elég pozitív vagyok, de azt hiszem ez a mostani nem annak mondható. Inkább beletörődő, vagy lemondó? Nem is tudom....
Én ma nem követlek benneteket...ugyanis emelkedett a hőm egy kicsit. Ez azért is rendkívül fura, mivel nekem elég alacsony szokott lenni az alaphőm. Ez a 35,8-at szokta jelenteni. Most meg 36 felett vagyok.
Én is digi hőmérőt használok. Két tizedest...zavaró, de kerekíteni kell. Mivel itt nem tudjuk bevinni a frankó két tizedes hőnket, mert ugye 05-tel emelkedik...ezért kell állandóan matekozni már korán reggel. Imádom! :DDDD
Egyébként ma olyan fejfájással keltem, hogy szinte keresztbe állnak a szemeim. Remélem mindannyian jól vagytok...mármint egészségileg...meg persze lelkileg is. :)))
Ma már tudok aktívan részt venni a beszélgetésben. Gyerek suliban, laptop szabad préda! :DDDDD
Moha13
2013-12-16 09:07:05
 
Jó reggelt!
Én ma fölfelé indultam...végre. :)
Archangel85
2013-12-16 08:56:49
 
Csatlakozom a zuhanáshoz :))))
plumeria14
2013-12-16 08:51:05
 
Úgy látom, ma mindenki lefelé húzza a csíkot :)
Macseszka
2013-12-16 08:20:36
 
Jo reggelt Lànyok!

Ani0630! Azt hiszem egyutt haladunk!

En ma igy:
Ani0630
2013-12-16 07:02:45
 
Jo reggelt lanyok
en ma igy
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!