Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szilvia1980
2013-12-16 12:43:59
 
Lányok!

Mennyire normális, hogy ekkorát zuhanjak ovu után?
Félek elúszik ez a hónap is:( tudom, hogy még csak most volt az ovu, de visznéztem a babás gorbéket és náluk nem volt ilyen:(
kbettina
2013-12-16 12:42:19
 
sziasztok! Köszi aki drukkolt :)
Moha!nem tudja,kibirom szent estéig.:) de én mindenhová egyedül fogok járni,ahogy a fiaimmal is.Apa vagy melózik,vagy ő a gyerekfelügyelő.:)
És írok ám a reményhozóba is:)
luciffer73
2013-12-16 12:34:07
 
Kriszti hidd el, hogy semmi értelme nem lenne. A végeredmény negatív lenne, ez biztos...persze belül reménykedtem én is a múlt hónapban, hogy hátha, hiszen most aztán tényleg odatettük magunkat...de valahol meg tudtam, hogy nem sikerült. Pontosan ez volt az, amiért inkább dühös voltam, mint csalódott, hogy ha nem sikerült, vagy nem tudott normálisan megtapadni, akkor mi a fenéért maradt ki. ...és hozzáteszem, nem is keveset, hiszen a 24 napos ciklus helyett, most asszem 28-29 napra jött meg. Már a gép is átírta az eredetileg megadott ciklusidőmet 24-ről 28-ra. Nyilván átlagot számolt...ami sajnos igaz lehet, mert mostanában tényleg összevissza jön meg...ez van. Remélem tényleg használnak a vitaminok és ebben a hónapban összejön...sajnos én már ennél többet nem tudok tenni. Vitamint szedek, eszek, iszok rendesen, lh tesztet használok és szexelek. Ja meg hőmérőzök is...ennyi. Biztos tudnék még ennél is többet hozzárakni, de nem akarok...ha "magától" nem jön össze, akkor a páromnak bele kell törődnie, hogy nem fog babázni :/
luciffer73
2013-12-16 12:28:22
 
Szia Moha!
Igen lehetett, bár ha én a novemberiből indulok ki, mármint az enyémből, akkor az 25-én volt totál pozitív...viszont rá két napra meg süllyedt a hőm...caprival beszéltük ki, hogy ez lehetett akár a tüszőrepedésem napja...mármint amikor süllyedt. Lehet, hogy nálad is süllyedni fog...majd figyeld meg...már nem emlékszem, hogy ez nekem akkor okozott-e bármiféle más tüntet...lehet, hogy akkor görcsölt annyira a hasam?? Nem tudom. Ezeket én már nem jegyzem fel ide, mert felesleges, úgyse veszi figyelembe.
krisztibaba85
2013-12-16 12:28:05
 
Sziasztok:)
Luciffer ez tényleg furi.....hmm.biztonság kedvéért nem csinálsz még egy tesztet?

Én így:
Moha13
2013-12-16 12:16:58
 
capri
Szép ez a görbe...és én sem értem, mire vár...lehet, hogy valami kenőpénzre? :D
Szerintetek nekem melyik napon lehetett az ovum?
Szóval 14-én lett pozi az ovuteszt, már reggel, és egész nap az volt, délután is ugyanolyan erős. Másnap viszont csak icipicit emelkedtem, csodálkoztam is. Ovuteszt már nega volt, és csak ma emelkedtem. Ettől függetlenül ugye lehetett tegnap reggel az ovum? Csak mert utoljára a pozi ovuteszt estéjén voltunk együtt...:)
Moha13
2013-12-16 12:12:49
 
kbettina!
6 hetes!!!! Gratulálok! :):):)
Akkor a szívhangos UH-ra már ketten mehettek a pároddal...mert ugye, még mindig nem tudja? :)
Én nem bírnám ki...hogy ne mondjam el...:D

luciffer73
2013-12-16 11:58:59
 
Capri örülünk, hogy eggyel kevesebb...bár kétlem, mert biztos lesz valami, amit majd szedsz helyette! :DDDDD
Egyébként meg hová akarsz még 36,9-ről emelkedni...41-re?
capri
2013-12-16 11:56:52
 
Sziasztok!
Ez az utolsó hét, hogy dolgozunk, úgyhogy most eléggé el vagyok havazva, de látom, a topikban sem volt túl nagy élet! :-)
Kbettina, nyugodj meg, minden rendben lesz! Mostantól már mindig lesz min aggódnod, de nem élheted így a hátralévő életedet! ;-)
Nekem még mindig nem sötétítette be az ovut. Kíváncsi lennék, mire vár... :-) Az előző két ciklusban, amikor ugyanennyi Duphastont szedtem, kicsit magasabb volt a hőm, de nem bánom, hogy most ennyi, innen legalább még van hova emelkedjen! :-)))
Ja, és elfelejtettem írni: egyik nap elfogyott a Premens tablettám és már nem vettem újat, szóval eggyel kevesebb, amit szedek! ;-)
luciffer73
2013-12-16 11:56:37
 
Macsesz ez nekem is eszembe jutott! :DDDD
Bár ami azt illeti én azért a mennyiségre nem panaszkodhatok, elvégre is írtam, hogy szombaton még gatyát is kellett cserélnem...de úgy látszik kitombolta magát. Nekem inkább a napok száma a kevés....?!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!