Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2014-11-11 20:19:52
 
Tincsi,

igaából nem tudom mi a helyzet már a héten nem mérek sőt már vasárnap sem mértem, mert nagyon rosszúl aludtam és egy csomoszór fent voltam forgolódtam, így nem tudtam mikor kellene.A héten pedig éjszakás vagyok csak délután 1 körül fekszem le mikor a párom elmegy dolgozni!De nem is akartam mérni tovább csak ovuig.A pattik megvannak, igaz amikor terhes lettem is előjöttek és még egy darabig!
A hasam fájdogál megint hol jobban hol kevésbé, sokszor azon a ponton vagyok kész megjön, de ez nagyon korai lenne.A 25napos ciklus is rövid nekem, csak azért jó, mert kicsit hamarabb van ovum!Na, ez egy kicsit hosszadalmas lett!Bocs
Tincsi
2014-11-11 20:10:59
 
jniki82,
igen, a pattanásoktól én is mindig megijedek. Most is megjelent egy az államon, pedig még egy hét a menzeszig (ami reméljük, elmarad :-)). De én már ez alatt a félév alatt annyi minden tünetre hittem, hogy "na most", hogy már nem hiszek magamnak sem :-)
Én most per pill így állok. Nálad mi a helyzet?
SzSLinda
2014-11-11 19:52:06
 
Köszönöm a hozzászólásokat! Pár napot még várok, aztán tesztelek!Izgatott vagyok!:-)
Fantasyc
2014-11-11 19:07:36
 
Klanita, mi kicsit összebújtunk, de csak remélhetem, hogy most minden rendben volt és a csillagok is nekünk kedveznek. Mensi után 2 naponta együtt voltunk, mióta mérek, még így nem tudtuk megoldani. Ha most sem sikerül, akkor nem rajtunk múlt. Elméletileg azt olvastam, ha ovu előtt vagyunk együtt 2-3 nappal, az a legoptimálisabb, mert akkor tuti nem késsük le a peteérést, de ahogy Moha mondta, ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem lennénk ennyien itt ezen a fórumon.
Szóval semmi nincs veszve szerintem. Innentől már csak a türelmetlen várakozás. :-)
KLANITA
2014-11-11 18:57:24
 
Fantasyc- hát láttom neked se ugrott nagyot. Tegnap nem volt akció.
Szombaton éjfélkor voltunk utolájára együtt. Hát nem tudom elég lesz-e.
Éva1981
2014-11-11 18:50:34
 
Moha13

Köszönöm!!! :D
jniki82
2014-11-11 18:24:47
 
Nem ehhez a témához kapcsolódó kérdés!Moha mit dolgozol, nem is tudtam, hogy sikerűlt csak a múltkor írták a csajok!!!!
Örülök, hogy összejött!:)
Moha13
2014-11-11 18:06:35
 
Éva1981
Szia!

Szurkolok! :)
Moha13
2014-11-11 18:01:40
 
Erika12
Azért ezek a dolgok nem ilyen egyértelműek és egyszerűek. Nagyon sok minden nagyon sok mindentől függ, semmi sem olyan nagyon tuti, mint ahogy írod. Jó is lenne, ha mindgi minden úgy lenne, ahogy a nagy könyvben meg van írva. :)
Attól, hogy az ovu napján vagytok együtt, még ugyanúgy lehet lány is, fiú is, csak az esélyek tolódhatnak el picit egyik vagy másik irányba azok alapján, amiket írtál.
Nem luterális, hanem luteális.
A beágyazódás pedig nem a 9. napon van, bárhol lehet, a megtermékenyült petesejt ha jól emlékszem olvasmányaimra, kb. 4-6 nap alatt ér le a méhbe, és onnantól kezd beágyazódni. Tehát a beágyazódás az 5. dpo-tól a 10.-ig bárhol lehet.
Amicsek
2014-11-11 17:52:27
 
Köszönöm Erika a válaszod! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!