Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Andi1989
2015-07-23 11:06:57
 
Sziasztok csajok!

Nekem volt egy vetélésem évekkel ezelőtt. Utána kezdtem fogigátlót szedni. Kb 3 évig szedtem, mert utána szétmentünk az akkori párommal. Azóta nem szedek semmit. A férjemmel szinte a kapcsolatunk elejétől kezdve nem védekezünk. És még sincs baba. Biztos, hogy a fogamzásgátló kevert be valamit, mert ugye előtte egyszer már sikerült, bár akkor pár hetesen spontán lett vége.
Szóval a lényeg az, hogy ezek a hülye "gyógyszerek" sokszor inkább csak ártanak és teljesen felborítják az ember szervezetét. És nem mellesleg rengeteg idő, mire kiürül a szervezetből, ha kiürül...

Voltam vérvételen, nagyon nagyon várom az eredményt..:)

Érdekes, hogy semmi tünetem nincs, hogy meg akarna jönni. A múlt hónapban 28 napos volt a ciklusom, most a 30. napon vagyok, és még semmi.
Moha13
2015-07-23 10:44:56
 
Anitacool
Igen, ezt én is olvastam, hogy ugyanannyi idő alatt ürül ki, mint ameddig szedték. Erre viszont rá lehet segíteni némi méregtelenítéssel. Nem drasztikus dolgokra gondolok, csak mondjuk gyógyteákra, zöldséglé napokra hetente egyszer, stb.
Anitacool
2015-07-23 10:39:10
 
Kukac, Ági szépen felment a hőtök :-) Hajrá!
Kukac és mikor tesztelsz majd?

Nekem a 6 évig folyamatosan szedett fogamzásgátló után az első 1 évben csak akkor jött meg, mikor gyógyszert írtak fel. De úgy hiszem az még jobban bekavart, sőt, az után még 5 évig nagyon rendszertelen volt. Szóval nálam ugyanannyi idő alatt ürült ki, mint amennyit szedtem.

Én most a nagy kánikulában lehet kihűlök (36,2-vel) kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Ági41
2015-07-23 10:13:27
 
Én is szedtem fogamzásgátló bogyót, 2007-ben hagytam abba. Emlékszem rá, h utána 6 hétig nem jött meg.
A fogamzásgátló gyógyszer folyamatos szedése között tartottam pár hónapos szüneteket, volt hogy két hónapig nem jött meg.

Ma így állok.

kukac
2015-07-23 09:37:44
 
Sziasztok!

Régen írtam már. Elég cikk-cakkos a görbém, nem is tudtam mindig mérni. Azt sem tudom, hogy jó helyre rakta-e az ovumat, mert a ferti szerint a 21. napon volt, de én inkább a 17. napra tenném. Úgyhogy nem tudom, hogy vasárnapra vagy későbbre nem várom...

Dittécske: Amikor abbahagytam a fogigátlót, akkor egy pár hónapig tök szép ciklusaim voltak, és később kezdett el megkavarodni, volt, hogy 20 napra, volt hogy 50 napra jött meg :\ Sajnos tényleg időt kell adni a szervezetnek!
Anitacool
2015-07-23 09:15:56
 
Detti, kitartást, rendbe kell jönnöd ahhoz, hogy nyugodt lehess majd babával a pocakodban.
Úgy látszik van megoldás! ;-)
Nekem nem mondott az enyém semmi okosat a hosszú ciklusokra, csak hogy majd eáll. De hogy mikor?! Azt nem tudhatjuk...

Zsuzska ha olvasol minket, hogy állsz, mi történik veled? Rég írtál.
Moha13
2015-07-23 08:46:47
 
Dettikécske
Az ösztrogént valószínűleg a fogamzásgátló szúrta el, amit nemrég hagytál abba. Ezért is mondtam, hogy inkább hagyni kéne egy kicsit magához térni a szervezetet, mintsem hogy megint hormonokkal bombázni.
Meg ezért mondjuk itt azt is mindenkinek, aki gyorsan 1-2 hónap után a gyógyteákhoz nyúl, hogy mindenképp legyen egy hormonsor előtte, hogy lássuk, mi a helyzet, mert a cickafark is növényi ösztrogént tartalmaz, amire nyilván nincs szüksége pluszban egy ösztrogéndominanciásnak.
ÉS mit mondott a doki, szedd tovább a norcolutot?
Dettikécske
2015-07-23 08:19:06
 
Azer t meregetek,,,:((
Dettikécske
2015-07-23 08:18:27
 
Sziasztok,,bocsi a telefon neha kijavit hulyesegre,,,,,hat nem nagyon jo az osztrogen,,,,a peterest lecsapta,,, szeptemberben labor ami 6000 dt annak fugvenyeben irja fel ami kell,,,,azt mondta a csalad alapitas most nem fog menni de kezelheto stb,,,,,megint ido kieses,,,,:((((((
Andi1989
2015-07-22 22:52:38
 
Dettikécske, naaaa???? :-)

Én holnap reggel megyek az utolsó vérvételre. Remélem, időben megkapom az eredményeket is, és akkor még holnap vissza is megyek az orvoshoz :-)

Amúgy felém is sok gólya van mostanában. Az utcánk U-alakú, középen egy nagy templom kerttel. Mostanában elég sűrűn kevereg pont a mi házunk előtt egy gólya. Meg útközben is többször repkedett már a fejem felett ;-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!