Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-09-27 11:31:59
 
Már egy jó ideje nem fáj a mellem menszi előtt. Nem a mellem érzékeny hanem a csak a bimbóm. Érdekes ha az ember figyeli a testét mennyi mindent felfedez :)
SzMZs
2015-09-27 11:25:46
 
Nem feltétlen, ovunál is viszkethet. Én a melleimet nem is figyelem, mert 4 éve teli vannak tejjel :P A prolaktin szintem nem magas, így majd ha kiszültem, szoptattam magam, valahogy ezt is orvosolni kell :)

Szóval, az csak egy kis hormon emelkedést jelent, hogy érzékenyebbek a melleid ;) Nekem mensikor is szokott feszülni ;)
BKATA77
2015-09-27 11:21:41
 
Hát én nem igazán értem ennyire hamar lett volna ovum? Tegnap még annyit feljegyeztem,hogy viszketett a bal bimbóm és érzékenyek is a bimbóim.
Ez vajon mire utalhat? Nem terhességnél érzékeny és viszket?
SzMZs
2015-09-27 11:14:12
 
Anita, nyákod nincs valamivel több most? Ösztrogéncsúcsnak tippelem a hő csökkenésed ;)

Az ovu akkor tekinthető megtörténtnek, ha 5 napon belül megemelkedik a hő minimum 2 tizedet, de terhességre a 18 napnál hosszabb 4-5 tizeddes emelkedés utal :) Na meg persze a pozitív teszt :D Én magamon azt figyeltem meg, hogy tizedenként bandukol fel a hőm a helyére ovu után :)
Anitacool
2015-09-27 11:01:43
 
Kicsifény csak így tovább! :-)
Kata szép ugrás, ovud lehetett?
Annácska drukkolok a kistestvérhez :-) Én úgy hallottam, hogy az alaphőhöz viszonyítva 0,2 fokot emelkedik legalább a hő. De nem tudom mi mindent vesz a program még figyelembe, mert azt sem mondhatnám, hogy mindig ez alapján húzza be.
SzMZs szépen haladsz te is felfelé, drukkolok nektek :-)

Én ma kicsit lejjebb kerültem.
SzMZs
2015-09-27 10:52:10
 
Akkor persze, hogy még negatívak voltak ;)
Holnap szerintem már mutatni fogja a tutit ;) Hajrá :)
BKATA77
2015-09-27 10:38:08
 
Kicsifény látod már én sem tudom,de én is úgy gondolom.
Ez a program nem oda teszi az ovut, a múlt ciklusomnál sem oda tette.

SzMZS már én is nagyon kíváncsi leszek:)

Mindenkinek hajrá:)
annácska75
2015-09-27 10:32:19
 
Pénteken előtte meg kedden!
SzMZs
2015-09-27 10:28:56
 
Oh, azok a tesztek még semmit nem jelentenek, ma vagy 14.napon, mától lehetne kezdeni és csak 2 naponta tesztelni, mert a hcg úgy emelkedik ;)

Mikor teszteltél utoljára?
annácska75
2015-09-27 10:13:13
 
SzMZs teszteltem 2x negatív volt.Mert én is azt gondoltam,hogy korábban volt az ovum.Szóval holnap csinálok egy tesztet,hátha sikerrel járok! :) Én is szurkolok mindenkinek itt aki babát szeretne!!!Hajrá csajok! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!