Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2014-09-17 10:03:21
 
Nálam most ütött be a gyomorideg.
Fél órával ezelőtt vettem észre egy halványbarna, kb. 20 Ft-os nagyságú folyást a betéten. A védőnőt felhívtam. Azt mondta, ha nem görcsölök, és nem lesz folytatás, nyugi. Vegyek be magnéziumot és pihi :(( Járt valaki így közülletek, így már a 2. trimeszterben?
Archangel85
2014-09-17 09:56:34
 
Köszönöm Dzsuzsa!! Én is ebben reménykedem.
Bár még nekem is Ő az első baba, tehát nem tudom, de amit írtál azpont olyan mint amiket olvastam a neten, hogy ilyen érzés lehet mikor a baba megmozdul :)))
Az egész terhesség olyan izgalmas :)
Dzsudzsa
2014-09-17 09:10:18
 
Lányok!
Én ma vagyok 16+0 hetes. 1. baba. Tegnapelőtt ebéd után leültem olvasni egy kicsit. Rövid idő múlva a köldöktől picit jobbra és lejjebb mintha bugyborékolt volna a hasa, mintha valami finoman pattant volna. Többször egymás után, kb. 30 percen át. Már a babát érezhettem??? Azóta nem éreztem :( Normális, ha most nem érzem még rendszeresen?
Lehet, hogy a baba volt? Vagy még korai lenne? Nektek mi a tapasztalatotok?

Archangel85!
Köszöntünk köreinkben!! Szép növekedést! Nagyon izgamas időszakok ezek is! Elvileg már lesz szívhangotok!
Archangel85
2014-09-17 07:56:16
 
Sziasztok csajok. Nekünk első baba, jelenleg 5+5 hét :)) Jövőhét kedden megyünk dokihoz, és én 27 vagyok. :))))
szilvita
2014-09-16 22:03:45
 
Hűha, Capri, nemsokára kibújik! Hol fogsz szülni?

Klanita, mi volt a dokinál?

Dzsudzsa
2014-09-16 15:03:09
 
Capri!
Kérlek, azért néha-néha látogassál be hozzánk, mint rangidős, a 38 héttel :))
Várjuk a jótanácsokat!
Neked nagyon szép készülést a nagy napra!!!
capri
2014-09-16 14:19:08
 
Sziasztok!
Néha azért benézek én is ide, és láttam az új topikot. Csillka, de aranyos vagy, hogy hiányoltál! :-) Örülök, hogy azért többeknek sikerült, a régiek közül is!!! Úgy látom, én vagyok itt a "legidősebb", csütörtökön már a 38 hetet töltöm! Szerencsére nagyon jól érzem magam, jövő hét második feléig nem is szeretnék szülni. Így utólag az első 14-16 hét után nagyon gyorsan teltek a hetek, szóval élvezzétek ki! Én már előre sajnálom, hogy nem fogom érezni, ahogy a pocakomban mocorog. :-) 35 éves múltam én is, úgy néz ki, kislányunk lesz. :-) (Nagyon remélem, hogy nem tréfál meg bennünket...) Nem mondom, hogy nagyon aktív leszek itt, de azért majd igyekszem olvasgatni Benneteket. Pocaksimi mindenkinek!
szilvita
2014-09-15 21:48:02
 
Dzsudzsa, én ezért kértem a kombináltat. Nekem 1,4 mm a tarkóredő, a kombinált eredménye 1:28000 down-kórra, és 1:50000 edwardsra.
Én nem hánytam, 12. hétig 3 kilót híztam, azt is az egy hét nyaraláson. Egyébként mostanra 17. hét, 5 kiló körül tartok. Én örülnék a 29. héten 7 kiló plusznak...
Dzsudzsa
2014-09-15 12:33:36
 
Nikinokedli!
Én még nem tudom mi lett az eredmény, mert integrált tesztet csináltattam. 12. héten levették a vért, és 1 hét múlva megyek ismét. Az uh-on minden rendben volt, 1,3mm tarkóredő. Nagyon várom már az eredményt. Majdnem bánom, hogy nem a kombináltat kértem, mert annak már lenne eredménye.
Katicabogár5
2014-09-15 11:48:17
 
Hát én ma reggel is hánytam és sokszor émelygek. De nem baj mert legalább tudom hogy működnek a hormonok. :D

Én csak október 6.-án megyek a 12 hetes szűrésre és akkor kapom meg a vér eredményét is
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!