Gyógyszer mellékhatás?

Kedves Doktor úr!
Tinédzser korom óta colitis ulcerosaban szenvedek hol jobb időszakkal hol rosszabb. A lányom születése után 4 évig azathioprint szedtem ennek kezelésére viszont azóta tünet mentes vagyok így az orvosom ajánlotta annak elhagyását család bővítés céljából. 4 éve várok erre a pillanatra viszont az utóbbi időben nem olyan a menzeszem mint szokott. Április 9. Volt az utolsó menzeszem ( 3-4 nap késéssel előtte 7 nap késéssel) április 20.-n közti vérzésem volt pár napig. Orvosom megvizsgált mindent rendben talált. Május 3. Enyhe hüvely gombát diagnosztizált krémmel képzeltem egy két nap alatt helyre jött. Május 7.-n volt várható a következő cikluson. De Maus 6-n délután enyhe rózsaszínes váladék távozott és ez azóta is fenn áll, kevés rózsaszínes vagy enyhe barnás váladék viszont a rám jellemző ciklus hiányzik első nap elénk piros két három napig bővebb vérzés. Lehet ez mellékhatás a gyógyszer elhagyásnak, vagy hormonális problémára utal? Félek hogy a várakozásom ellenére esetleg a várt terhesség nem jöhet össze.
Válaszát köszönöm


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Kérdező!
Tekintettel leírására mindenképpen endokrin kivizsgálást javasolnék.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy elmondjam, én is babát várok! 3 hónapig vezettem a grafikont, és nagy nagy köszönettel tartozom a tervezettbaba.hu oldalnak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy megismerhessem a szervezetem működését, az ovulációm pontos időpontját. Továbbá köszönöm, hogy a szinte végtelennek tűnő kíváncsiságomat és érdeklődésemet gyors, szakszerű válaszokkal igyekeztek kielégíteni. Még egyszer köszönöm, és mindenkinek ajánlom, aki babát szeretne! "

Erika

Lájkolj minket!