Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-03-05 19:13:23
 
Igen, vezetem még 3 helyen: ciklus.hu, fertilityfriend.com, tcoyf.com
Bizotnságos típus vagyok, nekem így a tuti, ha legalább 4 helyen látom, mi a helyzet...:D
Moha13
2013-03-05 19:11:30
 
krisztina84

Szerintem jó a higanyos is, de ha szeretnél digitálist, a múltkor láttam a dm-ben, nem is drága, valami 1000 ft körül volt ha jól emlékszem. Szerintem valamivel egyszerűbb, mert kijelzi, nem kell nézegetni, hogy ez most 2 tizedfok vagy 3...

Hát annyira én sem vagyok ebben otthon, de azok alapján, amiket eddig olvastam, az ovutól számított 10 nap után már lehet tesztelni elvileg, van, akinek már 9.-10. naponkimutatja a teszt, de van, akinél még az elmaradt mensi napján sem, csak utána 4-5 nappal, ez egyénenként változó, attól függ, mennyi HCG termelődik a szervezetben. :)
Ja, és ha 10-es érzékenységű a teszt, akkor nagyobb eséllyel mutatja ki a nemvárt előtt. 10-es pl. a Qupido, Gólyahír...
Én a vateráról rendeltem 10-es érzékenységű One step tesztet, ott elég olcsó, már 65 ft/db áron is van. :)
krisztina84
2013-03-05 19:02:43
 
moha 13,

Peteéréstōl számított hányadik napon lehet tesztelni?Vezetsz még máshol is görbét?
És az utolsó kérdés :-) Olvastam a fòrumon,hogy több tizedes digitális hōmérōvel méred a hödet.Sajnos nekem nincsen nagy pontosságú digitális hōmérōm csak higanyos.Jelenleg azzal mérōcskézek,szerinted eléggé pontos a higanyos is?
Venuska
2013-03-05 18:58:59
 
Nagyon köszönöm a véleményeteket!
Reménykedek benne hogy tényleg babócánk lesz. Hétvégén fogok tesztet csinálni ha addig nem lesz menszim.
8 hónapja vagyunk házasok a párommal és igazából nem terveztük a babát, de minketten nagyon örülnénk neki. Pláne én!!!:D
krisztina84
2013-03-05 18:53:40
 
Szia Venuska,
Èn is ùj vagyok még itt,ez az elsō hónapom,hogy naponta mèrem az ébredési hōmet.
Régóta olvasgatom a fórumot,és szerintem szépen halad felfele a hōd és jól làtszik a peteérés is.Állítólag pozitív dolog a vonalzó a ciklus utolsó szakaszàban,tehàt neked is nagy drukk rèszemrōl a babócához.règóta próbálkoztok?Nekünk ez a hatodik hónap.
Moha13
2013-03-05 18:48:30
 
Venuska


Szerintem jó, szépen fönt van, az elmúlt 3 napban pedig nem is csökkent. Ha jól látom, holnapra nem várod, de ovu alapján mér tesztelhettél volna korábban is...mikor tesztelsz? Majd írd meg, mi lett. :)
krisztina84
2013-03-05 18:47:25
 
Szia kokosinko20,
Nagyon drukkolok neked és várom a holnapi fejleményeket!:-)
kokosinko20
2013-03-05 17:18:50
 
krisztina84 a napokban kellett volna megjönnie, de még sehol, remélem igy is marad. Holnap reggel szeretnék tesztelni.
Venuska
2013-03-05 17:00:15
 
Sziasztok!
Én még csak egy hónapja találtam rá erre az oldalra és azóta mérem az ébredési hőmérsékletemet.
Mivel sokan itt már járatosak vagytok ebben, megnéznétek hogy van e esélyem a babára?
Köszönöm előre is nektek!
maximail
2013-03-05 16:39:20
 
Köszi, Vicacica!

Nem ez a probléma, korábban volt ilyen, ott rájöttem az okra, de most nincs ilyen. Korábban írtam v.mit a szabadszavas részhez, de már azt is kitöröltem...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!