Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-03-11 19:19:02
 
krisztina84

Hát, ezt nem tudom, a múltkor írta valaki, hogy csak néztek rá a patikában, hogy mit akar, amikor ilyet kért :D
Valamelyik patikában csak tudják majd, hogy miről van szó...:)
Én vateráról rendeltem, 80 Ft-ért darabját (10-et, mert tudom, hogy türelmetlen leszek, és sokat ellövök feleslegesen:D), és elsőbbségivel kértem, amint elutaltam a pénzt, másnap meg is érkezett. :)
sangria
2013-03-11 17:50:17
 
Gratulálok az új kismamának én is!
Elmesélitek a történeteteket, hogy sikerült?

Az én görbém teljesen megbolondult, 8. napja ovutesztelek, tegnapelőttig semmi, tegnap már majdnem pozitív volt, ma már elég halvány a csík, de ott van, szerintem most már abbahagyom, ez az első hónap, amikor vezetem, jól rástresszeltem gondolom, meg percre pontosan nem is tudom ugyanabban az időben mérni a hőmet mérni reggelente.

Én eddig 2-szer kíváncsiságból megmértem a hőmet lefekvés előtt, több mint fél fokkal volt alacsonyabb a reggelinél. Most is alacsonyabb 2 tizeddel, mint reggel fél 6-kor.
Néha úgy érzem, teljesen random értékeket generál, van, hogy 2-szer megmérem egymás után, és nem ugyanazt az értéket adja.

Az is lehet, hogy valami nagy baj van velem:-(
krisztina84
2013-03-11 17:34:50
 
Moha13,

Lehet nem fogom kibírni a hétvégét.A gyógyszertárban fogják tudni mi az a 10-es érzékenységū teszt?Az az igazság én még csak itt olvastam errōl.:-)
Moha13
2013-03-11 15:35:30
 
krisztina84

hétvégéire? juj, hát még csak hétfő van...
Mit szólnál a csütörtökhöz és a 10-es érzékenységű teszthez? :)
krisztina84
2013-03-11 11:39:00
 
kicsiila,

Igen,szerintem egy érzékeny már simán kimutatná,de nincs bátorságom még hozza...majd hétvégére összegyűjtöm...:-)
kicsiila
2013-03-11 11:02:46
 
Én a nemvártig biztos nem tesztelek, rövid a ciklusom ahhoz, hogy hamarabb kimutassa még 10-es teszt is. Úgyhogy én nem türelmesen, de várok :) Krisztina Te viszont már egy érzékennyel tesztelhetnél nem?
krisztina84
2013-03-11 10:49:20
 
Szia Moha,

Szerinted tesztelhetnék már?Annyira izgulok.Tudod már pénteken teszteltem ,de semmi.Igaz nem reggeli vizelet volt és túl korai is volt az időpont....
Lehet egyszer sem izgultam ennyire,mint most.Szépen fennt van a hőm,viszont ez az első hónapom,hogy végig hőmérőzök....az is lehet mindig ilyen a görbém.
Moha13
2013-03-11 10:16:55
 
krisztina84

Szép a görbéd...:)
Én ilyenkor már tuti tesztelnék, mert rettentő türelmetlen meg kíváncsi vagyok...szerintem nem fogom kibírni, hogy kivárjam a nemvárt napját...:D
krisztina84
2013-03-11 09:37:30
 
Moha13,

Nekem a peteérésig nagyon hamar eltelik,utána örökkévalóságnak tűnnek a napok.
Ma ilyen a görbém és reggeltől olyan mindjárt megjön érzés van a hasamban.A melleim nagyon fájnak reggel és este, de sajnos ezek a tünetek mindig minden mensi előtt megvannak,tehát nem merem beleélni magam.
Kicsiila,

Nagyon szép a görbéd,vonalzósodik!!!!Te is egy hét múlva már fogod tudni a választ ,mint én.Mikor tesztelsz?
Moha13
2013-03-11 08:58:14
 
kicsiila

De jó Neked, pár nap múlva tesztelhetsz. :)
Nekem még olyan messze van a hó vége...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!