Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
valaki1985
2013-03-13 08:10:33
 
Igazán nincs mit! :D

Sok sikert! :D
kicsiila
2013-03-13 08:05:00
 
Köszi, hogy válaszoltál! :) reménykedek
valaki1985
2013-03-13 07:55:21
 
kicsiila

A ciklusaim 28-29 naposak.

Az utóbbi pár hónapban éreztem, hogy meg fog jönni. Ingerlékenyebb voltam, sokkal többet ettem,

Most nem várt előtt semmit nem éreztem! Nyugodtabb voltam! Kb ennyi. Amit láttam hogy 36.7ről felment a hőm 36.8ra csináltam egy tesztet és pozi lett.


Nagyon biztató a görbéd! Pár nap és kiderül, hogy van e valaki odabent! :D

Ha egy 0.1-et feljebb megy a hőd akkor egy 10es tesztet csinálhatsz! Bár nekem este az 25ös x-epil halványan már mutatta
Moha13
2013-03-13 07:53:21
 
MRitu

Nekem már az elejétől ezt írja ki. :D
Nekem az a lényeg, hogy lássam a görbémet, a többit majd kinézem belőle én, illetve szerintem senki sem tudja jobban megfigyelni az én szervezetemet, mint én magam. :)
kicsiila
2013-03-13 07:48:50
 
Valaki1985 szia neked hany napos volt a ciklusod? láttam h írtad nem voltak tüneteid. A mensi közeledtét előbbi ciklusokban érezni szoktad? miben voltak mások a nemvárt előtti napok mint most amikor sikerült? Válaszolj légyszi, sokat segítenél! ahogy látom neked is az ovuláció utáni 6.napon beállt 36.7-re, nagyon reménykedem h a Te példád követem!
MRitu
2013-03-13 07:45:01
 
Sziasztok!

Sajnos úgy tűnik,ilyen görbe mellett is megjött ma reggel..:(
Nagyon fura, a hőm még mindig ugyanúgy fenn..mikor ma reggel bevittem az adatokat, azt írta a program, az ovum eltér a népességi átlagtól..
Egy remélem nem indiszkrét kérdés..ti előfizettetek? Érdemes?
Moha13
2013-03-13 07:31:36
 
én is digitálissal, századpontossal :)

Tegnap csináltam ovutesztet, hogy megnézzem, igazat mond-e a jónás naptár...hát, negatív lett. Igaz, lett egy második csík, de mivel sokkal halványabb volt, mint a control, ez negatívnak számít.
A görbém meg most így áll...közeledünk az ovuhoz...már nagyon várom. :)
valaki1985
2013-03-12 16:28:38
 
sangria

Én sima digitálissal mértem.

Első hónapban hüvelyben. Nagyon cikk-cakkos volt a görbém.

Második hónapban nyelv alatt az elején cikk-cakkos, de pé után simán beállt és össze is jött a baba.

Én nem mindig mértem egy azon időben, mert a lányom keltett, de így is szépen olvasható volt a görbém, és a végén így is egyenes volt a görbém.



Remélem tudtam segíteni!

Moha13
2013-03-12 16:11:07
 
Bernie77

Köszi a tippeket...:)
Úgy gondoltam, ma este tesztelek először, mert holnap van a szülinapom és érdekel, hogy 13-án tényleg jó lenne-e, mert a jónás-naptár szerint 11-14 között lenne itt az idő, viszont az ovum elvileg 18-án lenne. Szóval ellövök egyet jónás-kíváncsiságból.:)
Ha igaza van a jónás naptárnak, akkor elvileg ma már pozitívnak kellene lennie az ovu tesztnek, ha jól értem...
Majd írok, mi lett. :)
Archangel85
2013-03-12 16:01:02
 
Hali lányok, nekem maradt jó pár darab ovu tesztem, meg terhes tesztem, ha kell valakinek szóljon. Nem még nem jött össze a baba, de én már túlzásba viszem ezt. :( Ha kell valakinek szóljon.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!