Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Hajnalk
2013-03-18 09:56:41
 
Sziasztok.Hát az én görbémen nem igazán tudok eligazodni!?Nézem a hüvelyváladékom és az alapján nincs még itt az ideje az ovunak.Na most legyek okos,ma úgy fáj az alhasam mint aki menstruálni akar enyhe nyomás van.Jelent ez valamit?
MRitu
2013-03-18 09:30:28
 
Moha13
Igen, igazad van,szerdán jött meg..nálam a kezdet már az, mikor végre nincs és lehet próbálkozni..:DD

Nyuszifül
Én is azt a pózt olvastam, ráadásul nekem is hátrahajló méhem van..:)..meg állok gyertyába is 10 percig, állnék én fejen is ha azt mondják, használ :D
Nyuszifül
2013-03-18 09:20:37
 
Moha igen, én is végig néztem, és tanulmányoztam kicsit :)) szerintem az a legjobb, aki megteheti, hogy minden 2. nap együtt van a párjával.. Az talán tuti is lehet.. Meg igazából szerintem az is sokat számít, hogy mennyire elvezetik az együttlétet. :)
Hüppi
2013-03-18 09:00:57
 
Sziasztok! Van valakinek információja, véleménye a SOTE 1. számú Nőgyógyászati klinikáján lévő Családtervezési Tanácsadás menetéről? Köszönöm előre is :)
Moha13
2013-03-18 08:36:09
 
MRitu
Ma jött meg? Pár napja írtad szerintem, hogy megjött...az a ciklus kezdete.
Moha13
2013-03-18 08:34:27
 
Én most önmagam megnyugtatására végignéztem egy rakat terhesgörbét, és tényleg...hihetetlen, micsoda görbék vannak...láttam pl. olyat, ahol csak ovu előtt 5-6 nappal voltak együtt, mégis baba lett :D
Szóval kitartás mindenkinek!!! :):):)
Nyuszifül
2013-03-18 08:27:48
 
MRitu! Igen nem szabad rajta görcsölni.. :) Figyeltek a pózra? :)) Mi is most kipróbáljuk Valaki1985 póz javaslatát :)) Te mit javasolsz?
MRitu
2013-03-18 08:24:20
 
Sziasztok! Na elkezdődött egy új ciklus, új reményekkel..:)) Most már nézem az ovu tesztet is, figyelünk pózra is meg amit csak lehet..ha sikerül nem görcsölni rajta, akkor hátha szerencsénk lesz..:)
Nyuszifül
2013-03-18 08:09:59
 
Moha :D Ezzel én is így vagyok !! De tudod, nem szabad mindig rá gondolni, mert az is befolyásolhatja nagyon! Próbáljuk meg olyan megszokottan csinálni, és hátha bejön :D Ám izgulok nagyon, hogy ne évekbe teljen, és ne hónapokba. Persze milyenek vagyunk mi emberek! Nekünk most rögtön kell :D De majd eljön a mi napunk is.. Csak maradjunk higgadtak.. Ami nagyon nehéz ....
Moha13
2013-03-18 08:06:28
 
Nyszifül, szerintem minden a következő napokban fog kiderülni a Te esetedben és nálam is, addig meg az a lényeg, hogy másnaponta rajta legyünk a dolgon...:)
Nagyon türelmetlen vagyok ám...szörnyű, hogy itt ilyen lassan történik minden...:D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!