Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
MRitu
2013-03-18 13:05:02
 
Köszönöm, aranyosak vagytok..:)
Krisztina1984: én is hiszek a gyógynövényekbe, a Gyuri bácsi féle nők teája műtét nélkül 1 hónap alatt elmulasztott egy komoly szerkezetű cisztámat..az orvos is csodálkozott, és nem nevetett ki mikor elmondtam, mit csináltam.
A málnalevél teát az elején csak 12 hetes korig igyátok, utána csak a 36-ik héttől..erre nagyon kell vigyázni..én a ciklus elején is ezt iszom, meg a nők teáját a végén, ami palástfüvet, pásztortáskát, cickafarkat tartalmaz..
krisztina84
2013-03-18 12:54:58
 
Nyuszifül,nekünk is tavaly szeptenberben volt az esküvőnk!!;-)
krisztina84
2013-03-18 12:49:58
 
Moha 13

Szépen alakul a görbéd,remélem tegnap es tegnap előtt is voltatok együtt!
mRitu
Gratulálok az esküvőhöz és szorítok,hogy addigra pocaklakó legyen!
Lányok,nem tudom,ha említettem,csináltam egy Gyuri bácsi féle tisztítókúrát az utolsó ciklus elejétől naponta(a ciklus utolsó 4 napját kihagytam).
Keresgéljetek utána a neten,szerintem megéri kipróbálni ,úgyis tavasz van !:-)
Gyertyapóz együttlét után nekem is volt,na meg mível a gyògyteák híve vagyok peteérésig cickafark és utána palástfū tea egy csésze egy nap.Mellesleg mèhpempōt is ettem végig,úgyhogy pontosan mi vált be,nem tudom.:-) Lehet az egész együttvéve!
Lehet untatlak már ezekkel,de én nagyon hiszek a gyógynövényekben.
Valaki 1985
Ma nem görcsölt a pocim,iszom éhgyomorra az erdei málnalevél teát,jó nagyon a méh izomzatának.
Drukk továbbra is nektek és várom a jó híreket!
valaki1985
2013-03-18 12:26:31
 
Gratulálok Rita, így előre is! :D


Én 29 hetes voltam mikor esküdtünk! :D

2010. dec 4én volt a lánykérés, 2010. dec 10én pozi teszt. E kettő között már meg volt az időpontunk is, így nem akartunk variálni rajta, de nem bántam meg! :D
Nyuszifül
2013-03-18 12:24:31
 
:)) Biztos vagyok benne :)) A Mi esküvőnk szeptemberben volt. .. És most feküdtünk igazán rá a babaprojektre.. Persze eddig is bármikor jöhetett volna :)
MRitu
2013-03-18 12:10:31
 
Igen, április 13 :D
Nagyon buli lenne, ha addigra sikerülne..:))
Nyuszifül
2013-03-18 12:06:20
 
MRitu! Most lesz az esküvő??? Gratulálok! :)
MRitu
2013-03-18 11:30:21
 
A múlt hónapban az ovut pont mensi után közvetlen tette..most elkezdtem az ovu tesztet tegnap óta, remélem időben leszünk. nem könnyű úgy összehozni, hogy az ember párja csak hét végén van itthon..
Viszont ha ebben a hónapban összejönne az csodás lenne, a következő nem várt pont az esküvőnkre esik :))))
Nyuszifül
2013-03-18 11:25:07
 
Hajni!
Én is pont így vagyok.. Semmi folyás, meg ilyenek.. viszont a hőm most megy fel.. hát kíváncsi leszek mi lesz ...
Moha13
2013-03-18 09:58:51
 
Hát, érdekes...de szerintem ha ezután már fent marad, akkor valószínűleg át fogja rakni korábbra, a 13. nap környékére. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!