Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
MRitu
2013-04-03 11:17:52
 
A gyertyaállásra a tesómék is esküsznek és a barátnőmék is, sztem lehet benne valami, mert midenhol ott vannak a gyönyörű kiscsajok:)
Nekem az UH-on januárban azt mondta a doki, csak 3 mm a méhfal vastagsága ami kevés, 1 hónap múlva már látszott h sokat vastagodott. sajnos a fogigátló átka ez, kell néhány hónap mire visszavastagodik, hogy meg tudjon tapadni
MRitu
2013-04-03 11:15:20
 
A zöldségleveket te magad készíted? A halolaj mire jó? A folsavat én is eszem, azt mondta is a dokibácsi, plusz én első felében a málnalevél teát iszom, másodikban a Gyuri bácsi féle nők teáját. Olvastam itt az este a D vitamint is, lehet majd én is beszerzek..
Moha13
2013-04-03 11:00:07
 
MRitu

A minden bevetekbe tartoznak nálam:
Folsav (800 mikrogrammos, már január óta szedem és folytatom)
Halolaj+E-vitamin komplex
Cékla+sárgarépalé (naponta 2 dl fele-fele arányban hogy legyen sok vitaminom)
Ovutesztelés

Ami új:
Cickafarkteát iszom tegnap óta ovuig, utána palástfüvet fogok...:)
És úgy döntöttem, kipróbálom a gyertyaállást...:D
Sokan ajánlják...hátha :)
MRitu
2013-04-03 10:44:59
 
Jajj akartam kérdezni Moha, mit takar nálad a mindent bevetek? Én most kicsit leálltam a teával, mert olyan szinten méregtelenít, hogy tiszta ragya lettem tőle, és mégis ki kell nézzek valahogy az esküvőn :)
MRitu
2013-04-03 10:43:25
 
Moha13
Szerintem nyugodtan, én is szinte már mensi után kezdtem, mert össze vissza vándorolt az ovum..inkább hamarabb, nehogy lemaradj róla :)

Emerlány és a többiek akiknek nem sikerült..csak fel a fejjel, nem adjuk fel, mert SIKERÜLNI FOG! :))
Moha13
2013-04-03 10:15:38
 
Sziasztok!
Ha januárban a 18., februárban a 15., márciusban meg a 14. napon volt az ovum, akkor ugye elég elkezdenem most a ciklus 10. napján elkezdeni a tesztelést?
Moha13
2013-04-03 09:33:57
 
emerlány

Sajnálom...és együttérzek...:(
Én két napig olyan hulla voltam...mindig rámjött a bőgés...de úgy döntöttem, hogy az áprilisra mindent bevetek...és most valahogy gyorsabban megy az idő is...már a 4. ciklusnapon vagyok. :)
Nagyon szorítok Neked! :)
maximail
2013-04-03 09:03:11
 
Nyuszifül! az évszám lemaradt. :-) Elküldtem újra.
maximail
2013-04-03 09:01:36
 
Sziasztok csajok!

Kicsit el vagyok keseredve, elkezdtem pecsételni, ami nekem mindig két nappal megelőzi a mensit. :-( Igaz, hogy még vissza lenne egy hét, de mivel hamarabb volt a peteérés, tul.képp esedékes. És múlt hónapban is ugyanígy volt, hogy két napig ugyanolyan volt a hőm, második nap már pecsételés, harmadik nap leesett, és negyedik nap megjött. :-( Kicsit el vagyok kenődve, de akkor most már irány Tapolca.
Nyuszifül
2013-04-03 08:29:08
 
emberlány! ne szomorkodj! ez a hónap tele van reményekkel! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!