Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nyuszifül
2013-04-08 15:15:52
 
Mi most április 15.-én lesz 7 hónapja, hogy összeházasodtunk. Pont a hétvégén néztük meg a videót .. Álom esküvő volt, tényleg olyan volt mint a mesékben, palota, királylány, és a királyfi!
MRitu! Neked is mesébe illő esküvőtök legyen, és ám kérünk részletes beszámolót is ;)
Na meg a teszt most pozitív lesz ;)
valaki1985
2013-04-08 14:54:51
 
Na igen! Mi júniusban már 2 éves házasok leszünk! :D Anyám de régen volt, pedig még mindig látom magam előtt a ruhapróbákat! Igaz magára a szertartásra nem emlékszem! :D Teljesen kiesett, csak arra emlékszem, hogy nagyon meleg volt és az anyakönyv vezető nem engedte kinyitni az ablakot, mert akkor hangzavar van! Ja jól esett 30 fokos helyiségben 29 hetes terhesen állni! Csak az van bennem, hogy azon agyaltam hogy töröljem le az izzadságot magamról! :D
maximail
2013-04-08 13:38:48
 
Én ezt a tesztcsík-kontrollcsík dolgot nem szoktam ilyen szigorúan venni. Ha már elég határozott a tesztcsík, azt én pozitívnak tekintem, hiszen az LH szint nap közben is változik, és lehet, hogy egy órányira vagyok épen a teljesen pozitívtól, azt meg azért elég nehéz elkapni.
Moha13
2013-04-08 10:27:37
 
maximail

Köszi. Akkor most már csak abban reménykedem, hogy a tesztcsík esetleg alapból erősebb lesz.Mindenesetre ha egyforma lesz a controllcsíkkal, én azt pozitívnak fogom venni. :)
maximail
2013-04-08 10:24:20
 
Moha!

Igen, nekem sem olyan erős a vaterás teszten a kontroll csík.
Moha13
2013-04-08 10:11:41
 
Lányok!

Aki vaterás Egens ovutesztet használ, Nektek is is nagyon halvány a controllcsík? Amikor rossmannos Facellét vettem, ott a controllcsík mindig szép erős volt, volt mihez hasonlítani a tesztcsíkot, amikor megjelent. De ezen annyira halvány még az az első vonal is...járt már így más is?
MRitu
2013-04-08 09:47:47
 
De jó fejek vagytok lányok, úgy megnevettettetek..:DD
Legyen ez egy vidám hét, meg egy optimista hónap..hajráá mindenkinek:)))
maximail
2013-04-08 09:34:45
 
Én is itt nosztalgiázgatok Veletek, pedig nekünk már másfél éve volt az esküvőnk, de nagyon szép emlék. :-) Kívánom, hogy nektek is ilyen jól sikerüljön! Egyébként majd meglátod, hogy csak úgy sodornak magukkal az események, ami ma még baromi fontosnak tűnik (szalvéta színe, ki hova ül, milyen a csokor, stb...) ott fel som fog tűnni, csak a boldogság, hogy ott álltok egymás mellett! :-))

Én ma megyek ciklus eleji vérvételre. A dokim nagyon rendes volt, a PRI-be csak április 30-ra kaptunk időpontot, de hogy ne veszítsünk el még egy hónapot, megcsináltatja ő a két vérvételt. Amúgy is nagyon rendes, nem bírok elég hálával nyilatkozni róla.
Moha13
2013-04-08 09:29:39
 
MRitu

Igen, ez jó...legalább elvonja a figyelmed. :)
Emlékszem, tavaly augusztusban (hű, már 8 hónapja, pedig olyan, mintha tegnap lett volna) micsoda buli volt a rohangászással...:D
És én még azt is megcsináltam, hogy elfelejtettem magammal vinni a személyimet, és még el is késtem...:D
Szóval személyit előre rakd be, mert ha fodrász keze alól rohansz, mint én...:D:D:D
De azért a kezdeti ijedtség (nincs személyi, nem adnak össze??? :O) után nagyon szép volt minden.
Sok sikert Nektek is! :):):)
MRitu
2013-04-08 09:22:15
 
Igen Moha tényleg mindjárt itt van, most úgy is pörög az élet az esküvő miatt, így is gyorsabban megy az idő..:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!