Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-15 12:30:55
 
maximail

Nekem ius eszembe jutott már, de egyszerűen semmi jel nem utal arra, hogy az lennék...amikor megjött, elmúlt a ciciduzzadás/fájdalom is, egyszerűen minden normálisba állt vissza.
És az ovutesztnek akkor eddig is pozitívnak kellett volna lennie, nem csak az elmúlt 3 napban. Ha meg terhes lennék, miért jelezne az ovuteszt ovut, ha nincs? Ez szerintem így tuti, hogy nem. :)
maximail
2013-04-15 12:24:45
 
Moha!

Halkan mondom, hogy nekem már kapásból az a véleményem, hogy a helyedben azért csinálnék egy terhességi tesztet, csak én sem akartam hiú reményeket kelteni... Az, hogy megjött, még nem 100%-os jel...
Moha13
2013-04-15 11:28:23
 
KatkaManó

Nincs itthon terhességi tesztem, de szerintem terhes tuti nem vagyok, mert megjött hó végén.
Szerintem az zavarta meg, hogy elkezdtem cickateát inni, hogy az ugye milyen klassz, meg hogy ha esetleg azért nem sikerült márciusban (első próbálkozás volt és csak egyszer tudtunk együtt lenni, de azt jó időben, pozi ovuteszt éjjelén), mert esetleg nem tudott kiszabadulnivagy ilyesmi...
Hát, jól megcsináltam, mert most ilyen szép magas hőkkel tarkított kaotikus hullámom van ovu előt, az ovuteszt meg végig negatív volt, csak 3 napja pozitív (márciusban csak 1 napig volt), szóval terhes nem lehetek, mert akkor korábban is pozi lett volna az ovuteszt, de 2 nappal ezelőttig totál negatív volt. :)
De köszi, hogy foglalkozol a problémámmal és Te is gondolkodsz lehetőségekben...aranyos vagy. :)
KatkaManó
2013-04-15 11:00:32
 
Moha13

Nem akarok feleslegesen reményt kelteni benned, de egy próbát megér. Ez az áprilisi görbéd amúgy sem a szokásos :)
Azt olvastam, hogy az ovu teszt néha képes arra, hogy a terhességi tesztnél korábban kimutassa a terhességet. AZ Lh és a HCG hormon hasonlósága miatt akár 70 % -os biztonsággal képesek jelezni a terhességet :)
Szóval terhességi teszted van otthon ?
Moha13
2013-04-15 10:48:58
 
KatkaManó

Köszi, remélem, minden ok lesz. :)
Moha13
2013-04-15 10:48:18
 
kata1127

Úgy látom, hasonló cipőben szaladgálunk...:D
Nekem is ugrálós ez az április, az előző 3 görbém mintaszerű volt...
Ja, és nekem is már 3. napja pozitív az ovutesztem. :)

Azt mondta itt régebben valaki, hogy ez az április termékeny hónap. Remélem, ezek a jelek tényleg arra mutatnak. :)

Sok sikert! :)
KatkaManó
2013-04-15 10:45:09
 
Moha13

A teszt 1-2 napig lehet pozitív, de ha nagyon magas az LH szinted akkor lehet több napig is pozi az ovu teszt.
Volt már homron vizsgálatod ?
kata1127
2013-04-15 10:36:43
 
Sziasztok! Itt a görbén, ebben a hónapban ide-oda ugrál a termékeny időszak, poz.ovu tesztem is volt múlt héten 3x is.
Drukkoljatok!
Moha13
2013-04-15 10:31:26
 
monalizi

Hát, ez egy nagyon érdekes görbe...lehet, hogy ebben a hónapban nem is volt ovud? A rendszer sem jelöli...
Biztosan jól mérted a hődet?
Szerintem a következő ciklusban használj ovutesztet, az a tuti ilyen esetben.
monalizi
2013-04-15 10:11:25
 
Sziasztok. Szerintetek ebből lesz valami.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!