Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
fogtunder76
2013-04-15 22:01:35
 
Én majd a 16. napon tesztelek, ha kibírom :) ...és ha nem jön meg addig :)
fogtunder76
2013-04-15 22:00:19
 
Lányok köszi a biztatást :)
Moha, köszi a sok infót, utánaolvastam ...remélem nem leszek az 5%-ban vagyis inkább remélem benne vagyok a 95%-ban :D
Ma is tanultam valamit, és ezt tuti nem az agyam műveli velem, mert nem is tudtam róla :D
Adry03 ;-)
Tundie
2013-04-15 21:38:11
 
Azt olvastam, hogy a 10.DPO-n 33.5%-osan jelzik a tesztek a terhességet. Szerintem aki bírja az várjon még utána 1-2 napot.
Adry03
2013-04-15 20:23:27
 
Nyuszifül
Még ne add fel ! Esetleg várj még pár napot és akkor menj el még 1x uh-ra. Bár gondolom most ez a doki jól beléd vágta az ideget. Ami most igazán nem hiányzott. Próbálj meg valahogy kicsit megnyugodni. A teszt még pozitív és egyenlőre nem is jött meg. Szóval még van remény.

fogtündér
Hajrá ! Én meg most (még) nem mondok semmi többet. :))
Moha13
2013-04-15 18:59:57
 
Nyuszifül

Csak most olvastam vissza, hogy mit írtál...:S
Én is elmennék a helyedben másik dokihoz, vagy akár még többhöz is...remélem, a szerda egy szép nap lesz...mert meglátjátok, hogy ott van, csak szégyenlős picit és azért nem vették észre korában...:)
NAGYON SZORÍTOK, hogy minden jó legyen!!! :)
Moha13
2013-04-15 18:55:27
 
fogtunder

Köszi :)
A trifázisos görbéről azt tudom, hogy terhesgörbéknél gyakori.
Úgy néz ki, mintha az ovuláció utáni hőemelkeséd pár nap után lépne egy lépcsőfokot (sokan ezt a beágyazódással magyarázzák) és utána egy szinttel feljebb folytatódik. Mint a Tied. Tehát eslő szint az ovu előtti, második az ovu utáni pár nap és aztán egy harmadik szint. :)
Keress rá a neten.
Én ezen az oldalon találtam egy kis infót:
http://www.pocaklako.hu/ha-nem-jon-a-baba/hogorbe/
Alulról a második cím a trifázisos görbéről. :)
Itt is egy leírás:
http://terhesseg.blogspot.hu/2008/09/begyazds-folyamata.html

" Beágyazódás folyamata

Lehet látni a beágyazódást a hőmérsékleti görbén?
Lehetnek ráutaló jelek.:

Az egyik je lehet, ha a beágyazódás során pecsételő vérzés lép fel, kb. 7-13 nappal az ovuláció után.

Másik jel lehet, ha a hőmérsékleti görbe trifázisos, azaz három hőmérsékleti szint figyelhető meg. A hőmérséklet ebben az esetben nemcsak a tüszőrepedés után növekszik meg, hanem még egyszer, a beágyazódás után is feljebb emelkedik. Ez azzal van összefüggésben, hogy a szervezet még több progeszteront termel, ami tovább nyomja a hőmérsékletet felfelé. Előfordulhat az is, hogy a trifázisos görbék 4-5%-a nem terhes nőknél is megjelenik, de azért a terhesek legnagyobb százalékára jellemző!!"

KatkaManó
2013-04-15 17:15:36
 
Nyuszifül, kitartás, ne add fel :(
napsugar24
2013-04-15 16:33:18
 
Sziasztok!
Nyuszifül-ne add fel-menj másik orvoshoz én már csak tudom. MRitu -Gratulálok a házasságkötésetekhez.
Tudjátok mire gondoltam? :-) Pedagóguskén dolgozom és anyák napjára készülünk az osztályommal-talán az lehetne legszebb ajándékunk, ha anyává válhatnánk -talán én erre nagyon vágyom :-)
Szerintetek lehet az hogy a bal oldali petefészkemben meg nem repedt tüszők vannak-doki mondta 9-én-hogy azok mégis csak megrepednek .
Az én görbém is hullámzó, de kb. a jobb oldali petefészkemben szerda körül érem el a megfelelő méretet.
Kitartást mindenkinek-napozzatok sokat, s töltődjetek.
fogtunder76
2013-04-15 16:07:01
 
Nyuszifül !!!
Ne keseredj el...mit gondol a pici babád így rólad? :) (ezt a nagy fiamtól tanultam :D) Nincs még veszve semmi :) Látod hányan jártak hasonlóan és otthon szaladgál a "nemlétező" terhességük gyümölcse :) Legyél pozitív...és bízz erősen !!! :) Mit veszíthetsz vele?
Drukkolok neked nagyon :)
Nyuszifül
2013-04-15 16:02:42
 
Lányok aranyosak vagytok!
Remélem, hogy tényleg lát ott valaki valamit!
mert nagyon szeretnénk a babát! :(
Péntektől idáig végig pecsételtem, és doki tudta.. :( Remélem, hogy azért nincs veszve semmi, ha igen, nem is tudom mit csinálok! :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!