Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ebonique
2013-04-17 06:55:28
 
Ancsika persze:) fenn van a hőd és nem jött meg. De ez még csak a 9 dpo volt, általában a 12, 14 napon mutat akármit is a teszt. Sőt van akinek csak nemvárt után egy héttel lesz pozi a tesztje. Ha nem jön meg két nap múlva ismételd meg talán akkor már mutat valamit
Ebonique
2013-04-17 06:52:10
 
JÓREGGELT!!!!:) Tűkön ülök már, hogy álltok lányok?:)Hők, tesztek?:)
Én nem tudok mit kezdenki ezzel a hónappal... se a hőmérsékletemmel se az ovuteszteimmel nem jutok dűlőre... Ovutesztjeim szerint még nem volt (lehet nem is lesz)... a görbémből se tudom kihámozni mi a helyzet... Ez a hónap totál káosz:D
ancsika10
2013-04-17 06:51:10
 
Sziasztok!így néz ki a görbém ma csináltam tesztet sajna negatív.sztetek még azért bizakodhatok???
Adry03
2013-04-16 21:54:50
 
fogtunder, plumeria: Nagyon szorítok nektek !
vanilla
2013-04-16 20:53:58
 
meg annyit szeretnek hozzafuzni, hogy szerintem nagyonis fontos a vezeteknev es a keresztnev osszecsengese...
legyunk oszintek-vannak annyira bena nevek is... vagy amikor a ketto egyutt szinte hallhatatlan...hogy nem illik a keresztnev a vezeteknevhez...
igenis fontos dontes, vegigkiser bennnunket a nevunk.
tehat miert ne lehetne ez a dolog flexibilis.
vanilla
2013-04-16 20:39:44
 
Ebonique

Nem vagyunk hazasok a parommal. Tiz eve. Harom eves a kislanyunk. Amikor felmerult az apasagi nyilatkozat intezesenel a hivatalban, meg szuletese elott, hogy hat a vezeteknev?-kerdezte a holgy... Ekkor annyira egyertelmuve valt...
El nem tudnam kepzelni hogy gyermekem nem az en nevemet viselne, ha mar nem egyseges a csaladnev. Hogy mashogy hivnak ot mint engem, hisz en vagyok az anyja. Nekem ez annyira normalis es egyaltalan nem furcsa. Mindenki csinalja ahogy akarja...
Csak azert meseltem el, mert nem lennetek am csodabogarak!
Ebonique
2013-04-16 19:58:35
 
Én már döntöttem:) csak kíváncsi voltam mások véleményére. Ma ez a szokás 100 év múlva már nem lesz furcsa.
ancsika10
2013-04-16 19:22:27
 
már nincs sok nálam sem
maximail
2013-04-16 18:48:44
 
Sziasztok!

Én ma így állok, de az ovuteszt teljesen egyértelműen negatív, még egy szellemcsík sincs... Mit gondoltok?

Akiknek hamarosan tesztelni kell, drukkolok!

Nyuszifül! Mi a helyzet?

Nálunk is nyilatkozni kellett házasságkötéskor, hogy a születendő gyerekeinken mi lesz a vezetékneve.

Ebonique! Egy dolgot azért fontolj meg nagyon!A gyerekednek lehetnek belőle nagy kellemetlenségei, ha egyedül a Te vezetékneveden anyakönyvezik. Ugyanis azokat a gyerekeket szokták így anyakönyvezni, akiknél ismeretlen az apa, vagy nem vállalja fel az apaságot. (Dolgoztam családsegítésben, ez a hivatalos verzió, vagy még az anya anyjának a vezetéknevén, hogy kevésbé lógjon ki a lóláb.) Szóval ha a párod bele is törődik, és nem olyan fontosak Nektek a hagyományok, gondolj arra, hogy a gyerekednek még mindig jobb egy kevésbé tetszetős vezetéknév, mint állandóan magyarázni, hogy az apja az apja, csak így jobban cseng a neve. Félre ne érts, nem kötekedni akarok, csak ezt nagyon meg kell gondolni emiatt. Esetleg viselhetné mindkettőtökét...
plumeria14
2013-04-16 15:44:19
 
fogtunder76
Én is bízom benne, hogy holnap se esik le a hőnk, én már annyira, de annyira izgulok :) Azt nézted, hogy neked 1 nappal később jött meg, mint nekem...ez is közös...így ismeretlenül is nagyon együtt mozgunk :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!