Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
sangria
2013-04-17 09:26:04
 
Jaja, azt tudom, hogy az időzítés rendben lenne, csak mivel a kontrollcsík halványabb, mint a tesztcsík, a teszt így ugye negatív..
Lehet olyan, hogy az ember nem termel elég LH-t? Vagy csak sokat ittam? :-)
A vaterás one step-et használom egyébként én is.
Plumeria: ilyen szép görbével, ha ebben a hónapban nem is, de nagyon rövid időn belül lehetetlen, hogy ne sikerüljön a baba.
Hú, én mennyire örülnék egy hasonló görbének!

Moha, tudnál nekem anovulációs görbét linkelni, csak hogy megnyugodjak, hogy az enyémek nem olyanok..
Moha13
2013-04-17 09:21:48
 
Az alábbi linken a 2., 12., 13.,16., 19., ...szóval példa van rá...:)
Moha13
2013-04-17 09:18:47
 
plumeria14

http://babatervezok.otthona.net/szokatlan-hoemerseklet.html

Itt vannak ilyen hőlemászkálós görbék...pozitív eredménnyel...amíg nem jön meg, ne add fel! :)
plumeria14
2013-04-17 09:10:08
 
sangria, milyen érzékenységű ovu tesztet használsz? Nekem se mindig volt pozitív, de a hőm alapján egyértelműen volt ovum. Másrészt a teszt előre mutatja, tehát ha vasárnap volt pozitív, akkor hétfő hajnalban lehetett az ovud.
Moha13
2013-04-17 09:08:28
 
Sangria

Az úgy rendben is van, mertha vasárnap volt pozitív, akkor 1-2 napon belül következik be az ovuláció. :)

emerlány
Ha délután nem tudod nézni, akkor szerintem a reggeli felkelős helyett inkább az esti, mert elvileg reggeltől termelődik az LH. Szóval lehet, hogy reggel megnézed, negatív, és legközelebb másnap reggel nézed meg, közben lehet, hogy előző este már látnád a pozitívat.
plumeria14
2013-04-17 09:06:34
 
Moha, igen, ma volt a nemvárt...sajnos az előző hónapban is úgy volt, hogy 37,2-ről lecsökkkent először 37-re, majd 36,9-re, utána nem mértem, mert annyira felbosszantottam magam ezen és sajnos aznap este megjött és csak a menzesz másnapján ment le 36,6-ra :(
Valóban még a coverline fölött van, de ha lenne baba, akkor szerintem nem lenne szabad ennyit esnie a hőnek. Izgulok megint a holnap miatt.
Úgy elszomorodtam, félek, hogy megint ez fog történni...
emerlány
2013-04-17 09:04:16
 
Lányok, ez az ovu teszt dolog nem nekem való... Sajnos a munkám miatt nem tudom megoldani a reggel 8 és este 8 közötti tesztelést, így vagy reggel ébredés után tesztelek, vagy este lefekvés előtt. Ebben a hónapban az előbbit választottam - szerintetek így mennyire nem jó?
sangria
2013-04-17 09:03:00
 
Ja, és vasárnap volt a legsötétebb a csík, és itt hétfőre mutatja az ovumat, hétfőn már szellemcsík sem volt..
sangria
2013-04-17 08:59:57
 
Ovuteszttel kapcsolatban: nekem múlt hónapban és most is végig negatív volt a teszt, de csík egyértelműen sötétedett, csak sosem lett elég erős a tesztcsíkhoz. A görbém elég bolondos, úgyhogy abból sem lehet egyértelműen megállapítani, mi van. Arra is figyeltem, hogy ne nagyon igyak előtte (mondjuk ezt eléggé utálom, annál inkább szomjas szoktam lenni). Kíváncsi lennék, hogyha tényleg nincs ovum akkor valamennyire mért sötétedik mégis a teszt, meg a hőm egyértelműen is magasabb a ciklus vége felé.. Járt még valaki így?
Moha13
2013-04-17 08:32:13
 
plumeria

De még mindig a cover line fölött van. Hátha visszamegy holnap...:)
Egyébként ma volt a nemvárt napja amit áttett holnapra?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!