Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adry03
2013-04-17 22:15:25
 
Persze, hogy drukkolok. Mindenkinek örülök akinek sikerül és akinek meg nem annak tovább szorítok ameddig csak szükséges.

Részemről én futok. Összeszedem a 2 kutyámat és megyek ki velük a közeli erdős részre. Ahol végre élvezem a csendet és a nyugalmat a jó levegőn. A többi nemigen érdekel. Aminek jönnie kell úgyis jön, ha meg nem, hát akkor akár a fejem tetejére is állhatok akkor sem lesz semmi. Igyekszem így is élvezni az életet amennyire csak lehet.
Hajnalk
2013-04-17 21:48:52
 
Fogtündér
Igazán én se tudom hova tette az ovu napomat,de akkor most így csináljam egész hónaban az ovutesztet hogy mikor lesz érésem?Holnap megyek dokihoz.Amit mások irtak olyan fájások nekem is voltak mintha megakart volna jönni,de mégse és sűrűn mentem nézni hogy na majd most és semmi!
Szilvia1980
2013-04-17 21:14:35
 
Fogtunder,Moha!

Szoritok ertetek:)
fogtunder76
2013-04-17 21:09:16
 
Moha,
tesztelni továbbra is szombaton szeretnék...ha kibírom és ha nem lesz okafogyott.

Adry! Köszi hogy drukkolsz:) a saját idegbajom mellett én is gondolok ám rátok és drukkolok nagyon nektek :) ...Mohának egyenesen a hatosikrekhez :D
fogtunder76
2013-04-17 20:16:06
 
Moha :) Én is kíváncsi vagyok a reggeli hőmre ...nagyon :)
A lánykám már annyira képben van a témában hogy ő mondta délután "anya neked nem jön még meg tutira ha ilyen magas a hőd" :D
Betty78
2013-04-17 19:54:19
 
Maximail

Egyetértek veled. Az elején én is óvtam , nehogy ártsak neki a mozgással, de...
Jobban utána olvasva inkább azt látom, hogy mozogni kel. Legyen az futás stb.
Az a lényeg, hogy jól érezzem magam. Tény nem kell a maratont lefutni most.:))
Moha13
2013-04-17 19:25:03
 
fogtunder

Hűha!!! 37,6?? Én meg itt csodálkoztam az én 37,38-amon...:D Elbújhatok ittene mögötted...:D:D:D
Nagyon kíváncsi vagyok, holnap mennyi lesz reggel...:)

Te meddig vársz a teszteléssel?
fogtunder76
2013-04-17 18:25:28
 
Moha...örülök hogy nem vagyok egyedül azzal h délután mérem a hőmet :) (persze tudom h ez nem jelent sokat) Bár már ez sem jelent nálam semmit, előző hónapban is 76,8-al mensiztem. Remélem most a élutáni 37,6 azért jót jelent :D
Moha13
2013-04-17 17:53:43
 
Monalizi

Szerintem használj ovutesztet, mert szerintem sem volt ovud, de hát a sok babával végződő furcsa görbéből kiindulva, bármi előfordulhat...:)

Egyébként én is továbbmérem csipogás után, mert van, hogy megáll a pislogással a "c" betű, aztán pár másodperc múlva szépen megint villogni kezd és tovább mér...ma íg mértem 36,76-ot, majd továbbment egészen 36,89-ig. Megmértem még egyszer és ugyanezt csinálta.
Most délután meg 37,38-at mértem...:O
maximail
2013-04-17 16:32:52
 
Monalizi!

Ha nem csinálsz ovutesztet, akkor szerintem később volt az ovulációd, mint ahova tette, 8-án. És akkor az egész ciklus tolódik.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!