Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
ancsika10
2013-04-19 08:09:26
 
Nem, 12 éves a lánykám én most vagyok 28::))
Moha13
2013-04-19 08:07:39
 
ancsika10

Egyébként első baba? Mert úgy tudom, első babánál eleve lassabban termelődik a HCG mint egy többediknél. :)
ancsika10
2013-04-19 08:05:00
 
Moha 13

köszi a nyugtató szavakat sokat jelentenek!
Moha13
2013-04-19 08:00:25
 
ancsika10

Szerintem is korai, mert ez még csak a 11. nap. :)
Szerintem holnapután próbáld meg megint. :)
De ha netán akkor is negatív, akkor sincs semmi okod elkeseredni, emrt az emberek különbözőképpen termelik a HCG-t, van, akinél csak a nemvártután 1 héttel látszik valami halovány második csík...
Szorítok, hogy baba legyen!! :)
ancsika10
2013-04-19 07:55:26
 
Sziasztok lányok!az én görbém most így fest nem tudom mire vélni a dolgokat.pont a 17.napon volt az inszemináció,tegnap kelett volna megjönnie de sehol semmi:)de a tesztek viszon negatívak.Remélem ezért mert korán csináltam.mi a véleményetek?
Szuszi
2013-04-19 07:52:30
 
Szia Krisztina!

Az, hogy az anya Rh negatív, nulla csak akkor probléma, ha az apa Rh pozitív. És csak a második gyerek születésénél okozhat összeférhetetlenséget. Az első gyerek születése után kapni fogsz egy injekciót és megoldódik a dolog!
Sok sikert az anyasághoz.
Moha13
2013-04-19 07:40:54
 
krisztina84

Köszönöm. :)

Hű, nagyon szorítok, hogy minden jól legyen. Majd írd meg, mi lett az eredmény...most kicsit utánaolvastam ennek az összeférhetetlenségnek, remélem, Nálatok nem áll fenn.
krisztina84
2013-04-19 07:30:22
 
Szia Moha,


Rég nem írtam ide,de folyamtosan követlek benneteket és nagyon drukkolok mindannyiatoknak!!
Nem tudod mi van Nyuszifüllel?Aggódok miatta,nem is írt régóta.
Képzeld voltam vérvételen (9-dik hetes vagyok) és a vércsoportom nullás,az RH meg negatív:-((((
Hetfon megyek a orvosomhoz,de ha a baba vercsoportja RH pozitiv lesz,az allitolag nem jo.
Meg nem tudon paromnak milyen de elkepzelem,hog vizsgalatok hosszu sora all elottem!
Bocsi,de elfogyott a turelmem es nem keresgelem az ekezeteket,eleg maceras telefonrol irni.
A gorbed nagyon jo es en vegig szoritani fogok!!!!!
maximail
2013-04-19 07:28:11
 
Sziasztok!

Nekem mára bejelölte ez az ovut. A hőm alapján én is ide tenném, de az ovutesztek végig teljesen negatívak voltak, még egy szellemcsíkot sem láttam. Pedig reggel, kora délután és este 6 fele is nézegettem minden nap. Szerintetek attól még lehetett ovum? Melyik a meghatározóbb, a hőmérséklet változás, vagy az LH szint? Mindegy, azért nézem még pár napig az LH tesztet, hátha ez csak egy furcsa minta. Amúgy a ciklus vége felé kiderül, mert megyek majd 21. napi vérvételre is...

Moha! Kezd normalizálódni a görbéd. :-)
Moha13
2013-04-19 06:43:54
 
JÓ reggelt!

emerlány
Igen, ugyanakkorra nem várjuk. :)
Én most így nézek ki:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!