Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-19 10:45:17
 
plumeria, Mirmite, köszi az észrevételeket! :)

Az én ovuim vándorolnak...:D
A január nem teljes, ezért csak a februárt mutatom, ott 15. napra rakta az ovut...és 12 napos volt a luteális. Kár, hogy abban a hónapban még nem próbálkoztunk, ott még csak meg akartam nézni, minden ok-e nálam. :)
A másik kettőt meg itt lentebb már belinkeltem.
fogtunder76
2013-04-19 10:45:03
 
lányok Jó volt a rossz megérzésem :(

Plumeria...tényleg sok a hasonlóságunk :(

Drukka mindenkinek, aki még versenyven van :D
krisztina84
2013-04-19 10:32:21
 
Köszönöm a sikersztorikat,Ebonique!:-)
Ebonique
2013-04-19 10:29:55
 
Jóreggelt lányok:)
A vércsoportokhoz van két sikersztorim:) Az egyik a párom és a két tesója:) Anyuka 0 - apuka a RH +, valahol olvastam, hogy a nullás és az A vércsoport is üti egymást és ha az RH nem egyezik az is rossz. Mégis 3 egészséges baba lett belőle:) Igen kell az első szülés után injekció, hogy a későbbi terhességnél ne termeljen az anyuka ellenanyagot a baba miatt mert más a vércsoportja.
Rokonomnak szintén 3 makk egészséges babája született, és van köztük A RH+, A RH-, és 0 RH-, és sehol nem volt semmiféle komplikáció:) Bár hecceljük azzal hogy hányféle vércsoportú postásuk lehetett:D

Már 7. napja nagyon halvány az ovuteszt... hőm össze vissza ugrál... PCOS nem lehetek most voltam nemrég nődokinál, és ott rendben volt minden, gondolom nem alakul ez ki egyik napról a másikra, nem? Mondjuk az sztk-s orvos nem vette túlságosan komolyan a dolgot, majd menjek ha már egy éve sikertelen a próbálkozás...
Lehet nekem ez a hónap ovu nélküli?
15.-én volt a "legerősebb" a 2. csík:)Bár ez is nagyon halvány... végülis itt a 16. napra teszi az ovut... de akkor miért indult ennyire lefele ez a fránya görbe... Bár ha még nem volt ovum egyel több ok az együttlétekre:D Ha ezt tudom, hogy nem is olyan könnyű összehozni egy babát, nem költöttem volna ennyit fogamzásgátló gyógyszerre:D

Plumeria ne kereseredj el. Ilyen görbével szerintem nem kell sokáig próbálkoznotok már:) Nem érdemes azon filózni másnak miért jön össze egyből nekem miért nem, biztos baj van, biztos a páromnál is baj van stb... Sokan több évig próbálkoznak, kivizsgálások tömkelegén vannak túl és amikor lemondanak róla hopp, ott a baba. Úgyhogy bizti van ebben a rágörcsölésben is valami. Meg szerencse is kell hozzá:) Jó sok:)

Fogtündér remélem jobb a kedved mára és holnap egy kétcsíkos teszttel jelentkezel:)

Valaki grat a kis pocaklakódhoz:)
Mirmite
2013-04-19 10:29:47
 
Moha

Lehet a tea mégis jó volt:)
Érdekes hogy teljesen eltérő az ovud.
Most sokkal később volt mint márciusban:)
Emlékszem az elején olyan ugrálósnak tűnt nagyon
de most már nem.
Szépen néz ki:)
Szorítok nagyon!
krisztina84
2013-04-19 10:29:44
 
Plumeria 14,

Voltam családorvosnál,nagy jelentőséget nem adott a dolognak,elküldte a páromat is vérvételre,azt mondta majd bővebben fog beszélni róla,ha megjön a párom véreredménye.

Valaki1985

Örülök nektek,mi is jól vagyunk,szombattól kezdődik a 10-dik hét.Még nem éreztem őt,de már alig várom.
Az én pocim lapos,nem szedtem fel egy dekát sem,57 kg vagyok ...és 1.70,mindenki megjegyzi milyen sovány vagyok.:-(( Tényleg terhes vagy?
Amúgy a reggeli rosszullétek majdnem mindennaposak,hányinger ezerrel,nagyon érzékeny vagyok a szagokra,illatokra.
Majdnem minden reggel van hányás...délutánra minden ok.:-)
Remélem majd múlik ez az állapot és megjön végre az étvágyam is...
plumeria14
2013-04-19 10:27:43
 
Moha13
most sokkal határozottabb az emelkedés :) Azt nézem, hogy most 4 nappal később volt az ovud...általában hanyadik napon szokott lenni? Hány napos a luteális fázisod általában?
Moha13
2013-04-19 10:13:30
 
Még sosem volt olyan görbém, amin ennyire látszott volna a leesés...szerintetek is sokkal jobban néz ki a mostani? :)
Moha13
2013-04-19 10:11:59
 
És most a furi április...:D
Moha13
2013-04-19 10:11:38
 
Megnéztem az előző havi görbémet, és sokkal ásabb, mint most...ez ugye jót jelent? :):):)

A márciusom:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!