Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kicsiila
2013-04-19 18:32:28
 
Fogtunder
Hogy bírom ki? Tekintve v nem nagyon akcióztunk ovulációkor, könnyen. Április lévén az időjárásra fogom a késést. De tegnap óta elég érdekes tüneteket "beszéltem be magamnak", s azóta picit kiváncsibb vagyok. De megígértem magamnak h vasárnap előtt semmiképp nem tesztelek.
Hallottam sokaktól h éves próbálkozások után akkor estek teherbe amikor már 'lemondtak' róla. Így esélyes vagyok. Lehet Ti is spontán kellene együtt legyetek görcsölés nélkül s az segítene. Mondjuk elég csúnya tanács ez a részemről, tekintve h nem várhatsz még évekig. Én könnyen beszélek a 22évemmel. Ne haragudj kérlek! Én drukkolok nagyon h sikerüljön következőre! És fog is!
Mirmite
2013-04-19 17:26:50
 
Fogtunder


Ha kisírtad magad ami nem szégyen,akkor Téged is várunk
a májusi csapatba!!!
Plumerianak és Neked is olyan szép görbétek volt,kicsit
irigykedtem is:)Biztos hogy nem kell sokat várnotok!

Zsófikám

Üdv a csapatban!Ami szerintem egyre jobb!
Örülök hogy rátaláltam erre az oldalra!
fogtunder76
2013-04-19 16:44:18
 
nyah, mindjárt letilt a rendszer annyit kommentelek itt bánatomban ...

Már nem tudom ki aggódott a vércsoportok miatt. Jelentem személyes jó példával is tudok szolgálni.
Én A neg. vagyok, elsőszülöttem O poz., másodszülöttem A poz. Mindenki eleven egészséges és problémamentes :)
Tényleg vigyáznak az anyukákra akik Rh negatívak :)
fogtunder76
2013-04-19 16:40:59
 
Zsófikám

Üdv közöttünk :) A két hónap még nem hosszú idő próbálkozásban, de reméljük sokáig nem kell már várnotok :)))
Drukkolok neked is :)
fogtunder76
2013-04-19 16:30:28
 
Plumeris

Lefelejtettem a válaszomból.
Én is palástfű teát ittam ovu után. Előtte cickafarkat nem, csak csalánteát szoktam reggelente.
Talán maradok most is ennél.
Nem tudom most hogy mi az amit még kipróbálhatnék, vagy miben bízhatnék még....most kicsit szottyant vagyok :( De talán megszül a barátnőm a hétvégén...megyek vele én is a szülőszobába :D Ez majd újra nekilendít :)
fogtunder76
2013-04-19 16:24:44
 
lányok :) Köszönöm az együtt érző szavakat :))) nagyon nehéz volt a napom, most értem csak haza melóból. Ott csak a mosolygás és a kedvesség jöhet ki belőlem, miközben majd szétszakadtam belül a sírástól :(
De most már sírhatok végre kicsit....
Most szegény emberkém is úgy beleélte magát :(
De tudom persze, új hónap új remények, új várakozás...

Plumeria
Mi 1 éve próbálkozunk már. Nem mondom hogy nagyon nehéz lenne, csak mindig ez a pár nap...a próbálkozás része jó nagyon ;-)
Most szegény emberkém is úgy beleélte magát :(
De tudom persze, új hónap új remények, új várakozás...Csak picit aggódok. 37 éves leszek maholnap, és ki tudja összejön-e még a baba ...
Én, vagyis mi nem adjuk fel, próbálkozunk és várjuk tovább a mi kis babánkat :)

MOha, nagyon szép görbéid vannak, nektek is csak idő kell :)
Olyan kár h a szép görbe nem elég. Látod, végül a 95%os "terhesgörbémnek" sem lett baba a vége :(

kicsiila
Hogy bírod ki hogy még nem tesztelsz? :O ...már késik vagy 1 hete :)))
Zsófikám
2013-04-19 12:24:57
 
Sziasztok.... Olyan 3hete regisztráltam ezen az oldalon.... már régóta olvasgatom a hozzászólásaitokat.... :) Mindenkinek drukkolok... és saját magamnak is... egyenlore nálam is eredménytelen, igaz még csak most kezdtem... Nekem már van egy gyonyoru kislányom aki most januárban volt 10éves... egy csoda... de már nagyon szeretne kistestvért, meg persze mi is... most valahogy nem akar ossze jonni... igaz mit akarok még csak 2hónapja próbálkozunk úgy igazán.. Kislányom vigyázás kozben jott.. :D , de most úgy látszik a második várat magára... most 30éves vagyok... volt egy spontán vetélésem is 2009-ben az 5hétben... azután azt mondtam, nekem pihennem kell.... :(
Mindenkinek nagyon szorítok, és imádkozok mindenkiért... még lehet április.... bolondos... ahogy ti írtátok... :)
kicsiila
2013-04-19 12:06:46
 
Moha13
Csak azért kérdeztem, mert mindig reménykedünk, mert a vonalzós görbe "babás görbe" azt hisszük, és nálad is elég vonalzósak, és amíg megint nem lesz cikk-cakkos addig volna jó teherbe esni. Bocs ha hülyeséget írtam. Csak magamról tudom h az elején úgy örültem az arányos görbéimnek, de lassan minden hónapban olyan szép.
Mirmite
2013-04-19 12:05:56
 
Kicsiila

Számíthatsz a drukkra!!!!
Veled izgulunk,és várjuk a teszt eredményét bár azok
alapján amiket írtál én hangsúlyozom csak Én még várnék
a tesztel vasárnap reggelig:)Én ilyen nagyon meggondolt
vagyok csak hogy ne csalódjak:)Vagy csak túl türelemes
tipus vagyok mondjuk ezt már mondták rám:)
Moha13
2013-04-19 12:03:56
 
Ja, és mondanátok véleményt így görbe alapján, hogy ha 14. (éjjel) és 17. (éjjel) ciklusnapon voltunk együtt, az ugye esélyes? :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!