Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
monalizi
2013-04-20 15:39:38
 
Sziasztok.
Először is tud valaki nyuszifülről? Mi van vele?
Ovu tesztet nem csináltam így nem tudom mi van de most ez van.
28-ra írja a terhességi tesztet,hogy akkor csináljak mert most negatív volt tegnap előtt.
Ebonique
2013-04-20 14:04:28
 
Sose volt ilyen alacsony a hőm ovu után. 36,2 előtte szokott lenni. Ovutesztek is nagyon haloványak voltak végig. Csak ezekből gondoltam. Meg itt is olvastam, hogy minimum 3 napig fenn is kell maradni a hőnek. De annak örülök, hogy akkor így is rendesen megjön nem késik, mert legalább nem reménykedik az ember feleslegesen:)
fogtunder76
2013-04-20 13:47:57
 
Ebonique

A rendszer is bejelölte 16. napra az ovudat nem? Miért ne lett volna? :) Neked mi utal arra hogy nem volt?
Amúgy igen, ovu nélküli ciklusban is van mensi.
fogtunder76
2013-04-20 13:44:59
 
Emerlány,
Igazad van, menj csak el orvoshoz. Egy vérvétel és hormonszint ellenőrzés nem árthat :)
Én is tervezem hogy újra elmegyek. Ősszel rendben voltak a hormonok, csak határérték közelében volt prolaktinom. Írt a doki Bromocriptin, de én képtelen voltam szedni. Amúgy is utánaolvastam (mennyit olvastam már utána dolgoknak :D ) és amit enyhén emelkedettnek tartanak az 2x-ese az én hormonszintemnek.
Az emelkedett prolaktin okozhatja a menstruáció lerövidülését vagy teljes elmaradását és meddőséget. Szülés után ez a hormon gondoskodik a tejtermelésről és a "fogamzásgálásról" :) Lehet hogy neked is magas ez a szint.
A jó hír az hogy simán hormonkezelés nélkül gyógyszeresen jól kezelhető.
Kíváncsi vagyok most mennyi lehet az én prolaktinom.
ancsika10
2013-04-20 13:02:59
 
Ismét egy sikertelen hónap:( és minden kezdődik előröl csak éppen a türelmem kezd fogyni így a 20.havi próbálkozás után.
emerlány
2013-04-20 11:58:39
 
Ebonique, Fogtündér, köszi a biztatást :-)
emerlány
2013-04-20 11:56:38
 
Plumeria,

igazából konkrét panaszom nincs, csak gondoltam nem árt konzultálni 9 sikertelen hónap után egy orvossal. Tudom hogy sokan évek óta próbálkoznak és ahhoz képest ez a 9 hónap semmi, mégis szeretném kivizsgáltatni magam, pl. a hormonszintem nagyon érdekelne (mensi előtt mindig barnázgatok, plusz csak 2 napos a mensim, ez utalhat sárgatest elégtelenségre is, bár van aki így menstruál) :-)
Ebonique
2013-04-20 10:30:43
 
A görbe lemaradt:D
fogtunder76
2013-04-20 10:30:39
 
Plumeria:)
Köszönöm, jobban vagyok :)
Ebonique
2013-04-20 10:30:22
 
Jóreggelt lányok:)

Egyre érdekesebb a görbém, ilyen még nem volt sosem. Szerintetek se volt még ovum? Semmilyen teát nem merek inni:D azt se tudom melyik fázisban vagyok:D
Ha nincs ovu egy hónapban akkor is lesz mensi a végén?

Sangria szerintem is 20-án volt neked:)
A mostani leesés még nem jelent semmit:) Majd a végén lehet meglepődsz:) Azt mondják akkor jön ha nem számítasz rá.

Emberlány szerintem se vagy PCOS. A görbéiden szépen látszik az ovu, és a PCOS-ok nem menstruálnak, vagy csak ritkán, jobban szőrösödnek, és kicsit testesebbek is a hormonok miatt. Lehet, hogy csak egyszer voltatok együtt, de azt jó időpontban:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!