Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-05-08 19:33:59
 
bubuka27
a délutáni hőből semmire nem lehet következtetni…. Várj türelemmel péntekig, sajnos mást nem tudok javasolni….
Mirmite
2013-05-08 18:45:28
 
bubuka27

a délutáni hő semmit nem jelent állítólag:)
Megy a drukk neked!
Kira84
2013-05-08 18:34:13
 
capri.szia most már elmúlt 2-éve hogy próbálkozunk,sajnos csak vetélésem volt...Reménykedtem hogy talán most ,de tudod mit mondanak a remény hal meg utoljára.
bubuka27
2013-05-08 18:28:11
 
Sziasztok.
Pusztán kíváncsiságból tegnap és ma délután megmértem a hőmet ami tegnap:36.9;ma délután 37.4.volt.Ebből lehet valamire következtetni?Vagy már csak nagyon túlizgulom elvileg holnap estére vagy péntekre nem várom.Vannak olyan has szurkáim hogy a szemeim majd kiugranak.Kevés átlátszó vizes folyás.Mi a véleményetek??
Válaszokat előre is köszönöm!!
plumeria14
2013-05-08 17:13:26
 
capri
Mindenképpen kérdezd meg, mert ilyet én még nem láttam. Egy dologra tudok csak tippelni,mégpedig arra, hogy a grafikon alapján a rendszer nem érzékelt ovut ebben a hónapban. Az adott havi grafikonnál nekem megjelenik egy szöveg, ahol ezt írja „Ciklusodban sikerült ovulációt észlelnünk! FONTOS: Rendszerünk a bevitt adatokban, elsősorban a hőmérsékleti értékekben, az ovulációra jellemző mintázatokat keres. Előfordulhat (különösen akkor, ha még csak néhány napnyi adatot vittél be a ciklusban, illetve ha a ciklus elején nagyon ingadozik a hőmérsékleted), hogy a mért termékeny időszak jelölése rossz helyre kerül. Ilyen esetben néhány napnyi további adatbevitel után a rendszer jellemzően áthelyezi a mért ovuláció idejét. A rendszer pontos működése szempontjából az számít, hogy a ciklus végén, amikor már minden információ a rendelkezésre áll, akkor mely napokon érzékeli a rendszer a termékeny időszakod - hiszen ez alapján fog előrejelzést adni a következő ciklusodban.
capri
2013-05-08 16:05:02
 
Én már napok óta barnáztam (érdekes, mindig csak délutánra), tegnap már majdnem pirosas is volt, aztán mostanra már egyértelműen az. Biztos vagyok benne, hogy most már rendesen megjön/megjött. Mióta próbálkoztok?
Kira84
2013-05-08 15:59:18
 
capri.Szia neked rendesen megjött a vérzés?Nekem a múlt hónapban erős volt most meg ez szinte semmi,hát ha nem jön meg rendesen akkor csak csinálok majd egy tesztet hogy biztos legyek benne.
capri
2013-05-08 15:56:11
 
Kira84
Úgy látszik, másfél órával vagy lemaradva tőlem. :-)
Kira84
2013-05-08 15:52:05
 
Hát ennyit a szép görbéről,nagyon úgy néz ki hogy nem kell majd tesztelni.Délelőtt még csak rózsaszínes volt,délben már barnáztam,most meg már élénk piros de még sem az igazi mert nem rendes vérzés.Én most már nem értek semmit sem. :(
MRitu
2013-05-08 14:47:50
 
Szia Mindenki! :)

Ismét új hónapot kezdtem, az elmúlt hónap sem hozta meg a várva várt sikert..most már leálltam a teákkal, éreztem is nagyon az ovut meg a mensit is, csak a folsav maradt..
Optimizmusom még mindig töretlen :))
Olvasgaltak benneteket, és látom sok új ember is lett..kitartás mindenkinek:)
Képzeljétek, a tesóm sógora azt álmodta hogy állapotos vagyok, a tesóm meg tegnap azt, hogy egy sötét színű kígyót kergetek a kertjében, megfogom és megsimogatom. Valahol olyan magyarázatra akadtam, hogy ez jelenthet lánygyermeket :))
Katkamanó, várom ám a Soproni beszámolót!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!