Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-05-10 08:52:26
 
Mindenkinek szép napot mára!

Az egyhangú görbém:)
Mirmite
2013-05-10 08:51:23
 
Maximail

Nagyon drukkolok a kis csininek:)
maximail
2013-05-10 08:24:56
 
Köszi! :-)
KatkaManó
2013-05-10 08:18:29
 
Maximail, megy a csininek a drukk :-)
Moha13
2013-05-10 08:04:28
 
bubuka

Hát, ez nagyon lefelé vette az irányt. De tudod, nagyon furcsa görbékből is lettek már babák, szóval amíg nem jön meg, nem szabad feladni. :)
bubuka27
2013-05-10 07:49:32
 
Sziasztok.
Szerintetek ebből a görbéből mi lesz???
Puder
2013-05-10 07:45:17
 
sziasztok,
én ma zuhantam egy jó nagyot :(
maximail
2013-05-10 07:34:30
 
Igen, használok ovutesztet, illetve fogok menni UH-ra is. Ma mindenképpen, aztán lehet, hogy jövő héten is... Azért folytatom a mérést, biztos, ami biztos...

Nagyon aranyos, csak annyira kis törékeny, úgy aggódok érte... De ma már mászkál kicsit, tegnap semmi ereje nem volt már.
Légyszi, drukkoljatok neki! :-)
Moha13
2013-05-10 07:22:45
 
maximail

Hát, ennyi felkeléssel szerintem nem túl megbízható a mérés eredménye, szóval lehet, hogy nem is érdekes, merre tekereg ez a görbe. A lényeg, hogy majd látszodjon valamennyire az ovu. :)
Ti csak legyetek sokat együtt...:D Ovutesztet használsz?

Aranyos lehet a kiscsincsi...:):)
Nekünk nyulain kvoltak kiskoromban és egyszer valamiért meghalt a kisnyulak anyukája és én is jártam etetgetni...eleinte szemcseppentőből, mert a normál cumi túl nagy volt nekik. Nagyon vicces volt, hogy amikor kiszedtem őket, kis hosszúak voltak, amikor meg vissza, akkor szép gömbölyű pocakosak :D
maximail
2013-05-10 07:13:24
 
Sziasztok!

Az én görbém elég érdekesen alakul. Eddig tényleg nem volt még két egyforma, de talán még hasonló hónapom sem. Mondjuk eddig nem nagyon sikerült azonos időpontban mérnem ebben a ciklusban. Ezután pedig lehet, hogy nem is nagyon lesz olyan éjszakám, hogy átaludnék 6 órát, ugyanis tegnap kiderült egy aggasztó dolog, de szerencsére talán még időben. A csincsillamamának (aki lemaradt, kb. két hete született egy kiscsinink) elfogyott a teje. Így bébitápszerrel kell etetni a kicsit 2-3 óránként. Úgyhogy éjfélkor még megetettem, háromkor keltem hozzá, aztán pedig hatkor. (A hatost bevállalta a férjem, de elaludt, engem meg felvert az anyai ösztön. :-P)Remélem megmarad ez a kis drága! Állítólag 2-3 hétig kell így etetni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!