Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kata1127
2013-05-12 20:44:51
 
Mirmite! Nekem is ezt is írta ki az oldal, szintén 2 hónapnyi vezetés után. szerintem ez nem jelent semmit. Nekem pl. múlt hónapban az ovu teszt pozítiv volt most meg csak halovány csík volt...Drukkolok Neked is , ne keseredj el.

Lányok, szedi vki az elevitet?
valaki1985
2013-05-12 18:57:10
 
Lányok ma voltam a Femibion Road Show-n és ott volt szó a Folsavról!

Hiába szedik nők 1000-ei teherbeesés előtt, nők 44%a nem tudja feldolgozni azt!

Mondták, hogy minden féle képen kell hozzá METAFOLIN, mert ez az enzim segít feldolgozni a szervezetben a Folsavat!

Csak egy tipp!
emerlány
2013-05-12 17:39:53
 
Tegnap már második napja látszódott az ovu teszten halványan a második csík de mára teljesen eltűnt. .. (mindkét nap délután 3-kor mértem) Nem tudom most akkor volt ovum vagy nem volt.. . Lehet én is úgy jártam mint Moha, bár az én görbém nem egyértelmû. .. :-$
timcsike0718
2013-05-12 17:32:37
 
Szerintetek rossz a hőmérőm vagy valami bajom lehet?
plumeria14
2013-05-12 15:01:11
 
Lányok,
rossz előérzetem van :( Elkezdett fájdogálni az alhasam...nem tudom, hogy ez most mi, mert általában csak a menszesz napján szoktam ezt érezni, de én csak 15-ére nem várom...és pontosak szoktak lenni a ciklusaim...
KatkaManó
2013-05-12 13:37:05
 
Moha szerintem a tegnap előtti együttlét is jó lehet na meg ma is kapd el az embert :-) Azt szokták javasolni hogy 2 naponta kell optimálisan együtt lenni a sikerért.
Adry03
2013-05-12 13:11:38
 
Moha

Én úgy emlékszem talán, hogy a fiúk a gyorsabbak és ők pusztulnak el hamarabb is. A lányok a lassabbak, de ők tovább is bírják. Ahogy már ez az életben általában lenni szokott. :))

plumeria

Volt 13-14-15 napos is. Sőt ha jól emlékszem tán még 16 napos is. Szóval akkor ez még semmit nem jelent. Bár a ciklusaim 28-29 naposak szoktak lenni nagy átlagban.

Mirmite

Sajnálom, de legközelebb már csak sikerül.

bubuka

Megy a drukk !!
plumeria14
2013-05-12 12:05:05
 
Adry03
Akkor az már nagyon bíztató, ha tegnapra nemvártad…általában milyen hosszú a luteális fázisod? Ezt mindenképpen ki kellene várnod, mert igazából onnantól számít késének a dolog….Ha jól számoltam, akkor most vagy a 12 dpo-n. Két napja volt egy ugrás a görbédben, az is lehet, hogy akkor volt a beágyazódás….Drukkolok, hogy mit hoz neked a holnap, a holnapután és az azután!

Moha13
az ovu napja még teljesen jó…azt olvastam valahol, hogy ekkor valamelyik nemre (sajnos már nem emlékszem) nagyobb az esély, mert azok a spermák gyorsabbak…biztos írnak erről valahol valami okosat…sőt, méf az ovu utáni nap is jó lehet, mert szerintem nem óramű pontossággal történnek a dolgok.

bubuka27
mikorra nem vártad? Általában hány napos a luteális fázisod, mert utána érdemes tesztelni…
Mirmite
2013-05-12 11:55:19
 
Én viszont beállok a júniusi csapatba:)
Egy nappal előbb jött meg a nemvárt.
Ráadásul kiírta az oldal 2 hónap hővezetés
után hogy nem tartozom a népességi átlaghoz:)
Mirmite
2013-05-12 11:52:50
 
bubuka27


Biztató a görbéd:)
Megy a drukk!!!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!