Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Hajni0919
2013-05-27 12:33:47
 
VeresSzilvia
örülnék nagyon.mi már régóta próbálkozunk....hát nem mondom gyönyörű ajándék lenne az 5. évfordulonkra. :)
drukkolok neked is :)
VeresSzilvia
2013-05-27 12:22:13
 
Hajni 0919, babának látszódik! :-) De hát mindenre volt példa már itt is. Én is új vagyok, én se az elejétől mérek, remélem együtt örülhetünk!
Hajni0919
2013-05-27 12:02:54
 
sziasztok.még új vagyok,és sajnos nem az első naptól mértem az alaphőmet de esetleg leírnátok a véleményeteket? :) megköszönném.elméletileg 3-4 napom van menziig.. előre is köszi
Katicabogár5
2013-05-27 11:22:13
 
Sziasztok.

Hát sajnos ma leesett a hőm és úgy néz ki hogy meg is jött. :(
Hát se baj új hónap új remény. Majd a nászéjszaka :D
A többieknek szurkolok és akinek sikerült annak gratulálok.
Mirmite
2013-05-27 09:53:59
 
Csisze

Gratulálok!!!
Boldog babázást!
Reményt adsz Nekem is,mert már én se huszonéves vagyok:)
plumeria14
2013-05-27 09:44:08
 
csisze
Szuper, hogy ilyen hamar összejött…nálunk sincs semmilyen ilyen jellegű probléma…remélem már nekünk sem kell sokáig várnunk a babára!
A barátnődnek is meg kellene próbálni ezt az oldalt, hátha neki is szerencsét hoz :)
Egyébként te/ti csináltatok bármit másképp azóta, hogy mérted a reggeli hődet?

Én így állok ma:
csisze
2013-05-27 09:37:33
 
plumeria14 !

Januártól probálkozunk, de erre az oldolra kétségbeesésemben találtam rá.
Van egy fiam Ő nászutas gyerek észre se vettük és jött. Most azért ez egy kicsit kitolódott, de a tervezésnél figyeltünk arra , hogy ez lehet , hogy már nekünk nem jön össze.
Bár tényleng egészségesen élünl, sulyfeleslegünk és semmilyen betegségünk nincs. Szerintem ez is közrejátszott.
A barátnőm 6 éve próbálkozik és még semmi.
kata1127
2013-05-27 09:26:58
 
Cs. gratulálok!
Köszi mindenki a gondolt rám. Tegnap is ma is eddig csak pecsételgetés. Ez a ciklus elég szokatlan, máskor már előtte 1 és fél héttel már fáj a mellem, most meg csak 2 napja érzem és nem olyan vészes, alhasi szurkálás sem volt eddig, 1-2 napig volt barnázás aztán most ez. Meglátom, ma reggel csak azt jelöltem be , hogy pecsételés, meglátjuk ma hogy alakul, ha megjön rendesen akkor átírom, de mi számít "rendesen megjöttnek "ilyenkor?! Hőm tegnap és ma is 36,8 volt. Pedig ezelőtt is csak menstruáció közben vagy után esett le...

Akiknek még van remény drukkolok!!!
Adminisztrátor
2013-05-27 09:14:10
 
Kedves Csisze!

Örülünk a jó hírnek! Sok boldogságot nektek!

Kedves Többiek!

Június 3-ig előfizetési akciót tartunk, melynek során féláron vásárolhattok TervezettBaba előfizetést! Részletek a "Vásárlás" menüpontban!

Üdvözlettel:
Szabó Petra
ügyfélszolgálat


plumeria14
2013-05-27 08:52:09
 
csisze
gratulálok neked! Mióta próbálkoztatok egyébként? Miben segített neked az ébredési hőmérséklet vezetése? Tényleg erőt adsz „ebben a korban”…én 36 éves vagyok és december óta próbálkozunk.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!