Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-06-21 09:07:27
 
Ja, és még valami, Moha. Írod, hogy a görbéd okés, akkor mi a probléma. Nincs semmi probléma, de még ilyenkor is, ha jól emlékszem, egy ciklusban kb. 25% az esély, hogy megfoganjon a baba. És erre nehogy azt mondd, hogy 4 cikusban az már 100%! ;-)) Próbálj türelmes lenni, itt a nyár, csináljatok programokat magatoknak, bújjatok össze, amikor jólesik, aztán lesz eredménye is! :-)
capri
2013-06-21 09:02:05
 
Moha, megértelek, azzal kapcsolatban is, hogy "majd jön, ha jönni akar". Én is eléggé reális beállítottságú vagyok. :-)
Amit belinkeltél, az meg mostantól az én "Bibliám" lesz! :-))) Köszi!
VeresSzilvia
2013-06-21 08:55:54
 
28.-án, 29.-én, és 1.-én volt pozi ovu tesztem.... Hanyadik napon szoktátok kezdeni az ovu tesztet? Én a múlt hónapban 3 körül csináltam, tegyem még későbbre?
Moha13
2013-06-21 08:36:26
 
sangria

Köszi.
Azt én is látom, hogy a görbém okés, de akkor mi a probléma? ez nem hagy most engem nyugodni...:X

Engem ezek a "majd jön ha akar" meg a "Lehet, hogy még adni akar Nektek egy kis időt" abszolút nem vigasztalnak...inkább nagyon idegesítenek...aki nincs, az nem akarhat! Ez akkora hülyeség...:X

Bocs, csak kicsit rettentes vagyok most...

Ja, a másik dolog meg, hogy "ne stresszeljünk a dolgon, mert akkor azért nem jön" gyakorlatban kivitelezhetetlen dologgal kapcsolatban meg találtam egy cikket, gondoltam, hogy majd belinkelem ide is, hátha valakit megnyugtat...mert tényleg teljesen felesleges egy gyerekért epedő nőnek azt mondani, hogy ne görcsöljön rá...csak arra jó ez, hogy aztán azon görcsöljön, hogy miért nem tud nem görcsölni...
Szóval cikk:
http://www.origo.hu/egeszseg/terhesseg/20130225-hogyan-hat-a-stressz-teherbeesesre-es-a-magzatra.html
Moha13
2013-06-21 08:27:52
 
capri

Köszönöm, aranyos vagy...
Igyekszem nem nagyon letörni...bár, ez szerintem nem befolyásol semmit sem...én nem hiszek ezekben a "majd jön, amikor jönni akar" dologban sem, mert túl reálisan gondolkodom...ami (aki) még nincs, az nem is tud akarni vagy nem akarni.

valaki1985

Köszi, jól esik, hogy gondoltál rám.

sangria
2013-06-21 08:27:51
 
Szia, Moha!

Örülök, hogy jelentkeztél, tényleg sokszor gondoltunk Rád.
Sajnálom, hogy most sem sikerült.
Tudom, hogy ez nem nagy vigasz Neked, de 4 hónap próbálkozás után még tényleg, de tényleg semmi okod az aggodalomra, ennyi idő után csak a kifejezetten szerencséseknek jön össze.
A görbéd tökéletes, fiatal vagy, Neked még azt se mondhatja senki, hogy ketyeg a biológiai órád, mint itt már többünknek sajnos..
Próbálj megnyugodni, lazíts, élvezd a nyarat, légy türelemmel, és a baba jönni fog, ha eljön az ideje.
Lehet, hogy még adni akar Nektek egy kis időt, hogy kettesben legyetek, kipihenjétek magatokat, esetleg nyaraljatok, utazzatok egy kicsit, mert ugye, ha már itt lesz, akkor jó pár évig ilyesmire gondolni sem nagyon lehet majd.

Azért néha jelentkezz be tényleg, csak hogy tudjuk, hogy jól vagy.
Ha meg nem, akkor meg azért, megpróbálunk valami biztatót írni :-)
valaki1985
2013-06-21 07:53:19
 
Moha13
Sajnálom :S Pedig itt izgultam, napi többször felnéztem, hogy hát ha csak azért nem vagy, mert te már tudsz valamit! :S

Kitartás és fel a fejjel! :D
capri
2013-06-21 07:49:52
 
Sziasztok!
Moha, ne szomorodj el ennyire! A baba előbb érkezik egy jókedvű, kiegyensúlyozott anyukához. A görbéd nagyon szép, valószínűleg minden rendben veled, úgyhogy hamarosan már kétcsíkos lesz az a teszt! :-) Fel a fejjel! És ha van kedved, gyere!
Csera, én nem használok ovutesztet, de én is úgy tudom, hogy délután/este kell csinálni, elvileg akkor a legmagasabb az LH-szint a nap folyamán. De már nagyon ovuközelben lehetsz (mint ahogy Robrta is)! :-)
Nekem most átrakta az ovut (végre), bár én ennél meg 1 vagy 2 nappal korábbra gondolom. Mindegy. :-)
csera84
2013-06-21 07:49:19
 
Robrta. Sajnos nem latom a gorbedet, mert uton vagyok meloba es telcsirol irok, de delutan majd megnezem!
csera84
2013-06-21 07:41:51
 
Robrta. En ugy tudom,mindegy mikor tesztelsz csak ne igyal teszteles elott 2oraval.majd meglatjuk holnap reggel hogy allunk, de most mar nem akarom felboritani a rendet hogy este kezdek tesztelni! Meg jo ,hogy van ez az ovu tesz, mert ezen a hullamvasuton nem igazan lehet eligazodni :-D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!