Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
csillka
2013-07-01 08:08:23
 
Sziasztok!

Nekem eldőlt, lefele indult a hőm, és a teszt is negatív lett.
Úgy döntöttem nem mérem a hőmet most tovább, mert csak kikészít az, hogy most éppen magasan, vagy alacsonyan van.
Nyári szabadságra megyek :)) Ősszel doki, majd meglátjuk!
Mindenkinek kívánom a legjobbakat, és mielőbbi pozitív teszteket!
adrienn128
2013-07-01 07:51:13
 
Sziasztok!

Mirmite, Csera - látom, finosben vagytok :) Megy a drukk!

Plumiera14, Adry03 - szép görbék :)

Csilla27 - szerintem át fogja tenni, talán júni 26-ra

Drukkolok mindenkinek :)

Én szombaton új ciklust kezdtem...
huanita0224
2013-06-30 22:27:46
 
Sziasztok!

Mirmite megy a drukk!
Én Keddre nem várom!
Dzsudzsa
2013-06-30 22:19:42
 
Plumeria 14! Köszönöm. Igen, ez így logikus.
Jó lenne, ha kitalálnának egy olyan tesztet, ami napra, és napszakra pontosan belőné az ovulációt :) Mennyivel egyszerűbb lenne. Na, de addig hőmérőzés és tesztelés. Mondom én, aki ma reggel elfelejtette megmérni :)
plumeria14
2013-06-30 22:10:42
 
Dzsudzsa
szerintem a tüsző méretéből próbált meg következtetni…bár szerintem ez nem teljesen egyértelmű, hiszen nem lehet pontosan tudni, hogy hány mm-esen fog megrepedni…úgyhogy szerintem csak mondott valamit…mindenesetre csináld az ovutesztet, és akkor kiderül…

emerlány
A görbédet elnézve elég határozott a 0,4-es emelkedés, bár utána ismét leesett a hőd…de majd meglátjuk, hogy hogyan alakul a napokban.
Dzsudzsa
2013-06-30 21:55:42
 
Képzeljétek, voltam pénteken nőgyógyásznál.
Látott a bal petefészekben egy, a jobban két tüszőt. Azt mondta tökéletes a méhnyálkahártya is. Ezt nagyon jó volt hallani. Ő azt mondta, hogy ovum, a 14. napon lesz. Ezt miből látta? Talán a tüszők méretéből? A rendszer nem oda jelzi, és ma csináltam ovu tesztet, ami elég haloványka.
A pici lányhoz gratulálok! A startvonalnál lévőknek pedig HAJRÁ
emerlány
2013-06-30 21:27:10
 
Sziasztok
Betette az ovumat a 8. napra pedig szerintem még csak most lesz (eddig 12-16 napon volt átlagosan a 14. napon)
Ovutesztelni csak ma kezdtem... meglátjuk...
plumeria14
2013-06-30 18:38:43
 
Mirmite
megy a drukk, hogy holnap se legyen semmi.

Csilla27
Szerintem egyértelműen volt ovud, szerintem a 15. napon, bár az ovuteszt sokat segítene ebben…

Én 2 napig nm voltam, megpróbálok visszaolvasni mindent, hogy kinél milyen fejlemények vannak.
Nekem most egy kicsit hullámzóbb a megszokottnál:
napsugar24
2013-06-30 15:36:59
 
Sziasztok!
Nem tud valaki esetleg valamit Debrecenben a meddőségi centrumról? Hogy lehet bekerülni-orvosok?
Köszi
Adry03
2013-06-30 11:12:06
 
Sziasztok !

Mirmite

Drukkolok !!

Moha

Nálam sem túl változatos.

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!