Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kata1127
2013-07-02 13:11:12
 
Veroni07: ovu teszted ebben a hónapban nem csináltam, ugyh csak a grafikonra tudunk hagyatkozni.

Veres Szilvia: tünetek kb.3-4 napja vannak.

Huanita: megy a drukk Neked is.

Nem tudom, hogy mitévő legyek: annyira félek, hogy megint negatív lesz és hogy csak a tüneteket beképzelem.
Annyi rossz dolog történt már ebben az évben velünk...
És nem értem miért feszül, enyhén görcsöl hasam?

plumeria14
2013-07-02 13:06:47
 
huanita0224,
hány napos szokott lenni a luteálisod? Ahhoz adj hozzá mondjuk 2 napot és akkor már tesztelhetsz!
plumeria14
2013-07-02 13:05:07
 
veroni07
Én decemberben voltam hormon-profil vizsgálaton (itt minden rednben volt), akkor kezdtünk neki a babaprojektnek és azóta vezetem a hőmet. Az első hónap döbbentett rá arra, hogy nekem az átlagosnál korábban van az ovum. Sajnos a baba-projekt nem csupán az időzítésen múlik, ez csak egy olyan tényező, amelynek klappolnia kell. Két hete volt a párom spermavizsgálaton és az is tökéletes. Azt ugye tudod, hogy egy egészséges pár esetében, ha minden stimmel is, az adott hónapban csak 25% a valószínűsége annak, hogy megfogan a baba…vagyis lehet, hogy megtörténik a megtermékenyítés, de valami miatt nem tud beágyazódni és ilyenkor a mensivel távozik a szervezetből. Ez még nem jelenti azt, hogy valami nem lenne rendben, egyszerűen ilyen a természet.
LAdrienn
2013-07-02 13:02:37
 
huanita

jónak tűnik, szorítok nagyon, hogy baba legyen :-)
VeresSzilvia
2013-07-02 13:01:36
 
Egy teszt már megmutatná! :-)
huanita0224
2013-07-02 12:54:42
 
Sziasztok
En mara nem varom , a hom meg mindig ugyan ugy all, mensinek jele nincs! szerintetek?
veroni07
2013-07-02 12:32:35
 
Plumeria

Nekem is hasonló a tapasztalatom, én is használom a tesztet, mindíg előbbre mutatja-, mint a grafikon kb. 2 nappal. tehát nekem a 12. nap körül szokott lenni. Én sem értem, mert mi is előtt 2-3 nappal meg az ovu napján szoktunk együtt lenni-a babóca mégsem jön, pedig már nagyon várjuk:) az orvossal még várnék- 3 hónapja voltam, igaz csak rutinvizsgálat, de mindent rendben talált. te konzultáltál már valakivel? esetleg szedsz valamit? az ovutesztek nem vállnak be talán?
plumeria14
2013-07-02 12:26:06
 
veroni07
Nekem mindig ilyen korán (9-11.nap) van az ovum, és tesztet is használok. Mi az ovu előtt és az ovu napján is együtt voltunk…ez a 8. próbálkozós hónapunk…az időzítés mindig jó volt, de a baba még várat magára…remélem már nem sokáig :)
veroni07
2013-07-02 12:19:18
 
Plumeria-neked mi alapján rakta a 9. ciklusnapra az ovud? mindíg ilyen korán szokott lenni? használsz ovu tesztet?Egyébként jól néz ki a görbéd:)!!!Én 4 napja szedem a méhpempőt.Elolvastam a linkket, szerinted későn voltunk együtt?te mikorra időzítetted az együttléteket?
veroni07
2013-07-02 12:14:50
 
plumeria- köszönöm a linket, máris olvasom:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!