Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
adrienn128
2013-07-12 08:19:55
 
Sziasztok lányok!

Mirmite, köszi szépen neked is! A mai napon a hőm egyáltalán nem emelkedett semmit, ugyanott van, mint tegnap. A babásokról szólva: van 1 kép az irodánkban a faliújságon, 5-en vagyunk rajta. Már mindenki kismama rajtam kívül! (Babával vagy pocaklakóval...) Ránézek a képre és mindig azt mondom magamnak: mostmár én jövök...

Emerlány, nekem is volt 22 napos ciklusom, majdnem 1 éve, a 2. próbálkozós hónapban. Azt mondta a doki, hogy van ez így... Persze akkor még nem aggódtam...

Veroni07, a 9. dpo - n esett le a hőd, elvileg akár beágyazódás is lehet... Majd meglátjuk, emelkedik - e.
veroni07
2013-07-12 08:11:16
 
Dia
Ez érdekes;mert szerintem a rendszer az ovudat jó helyre rakta.egyértelmű a hőmérsékletemelkedéd!!!lehet az ovutesztből az érzékenyebbet kellene venned.én a digitàlis (clearblue-múlt hónap óta hasznàlom)tesztet csinàlom és egyértelmű mosolygós arcot kapok ja ovum van.nm kell a csíkokat elemezgetni!

Méhpempőt szedek a férjemmel 16 napja:)
Remél kavar be a ciklusomba és nm ily korân fog megjönni...àlt 25-26 naposaka ciklusaim.ilyenkor mindíg magasabb a hőm 36.9-37 környéki
És megint érzem a bal oldalon a szúràsokat 1ponton.
Valakinek hasonló???
Dia1984
2013-07-12 07:05:15
 
Jó reggelt Lányok!

Veroni07, ne add fel a remény! Láttunk már babát olyan görbéből babát, amiből el sem tudtuk képzelni.... Meg aztán nem lehet, hogy ez a csökkenés beágyazódás?
Nálam nem változott semmi. Igaz picit emelkedett a hőm, de sem a görbe, sem pedig az ovu tesztek alapján nem volt ovum.
veroni07
2013-07-12 06:57:29
 
Szép reggelt!

Akik velem együtt haladnak hogy àllnak???
Nekem tegnap volt este egy-két erős bal oldali hasszúràs
És derékfàjàsa vagyok a 9.dpon.
A hőm sajna leesett:(
Mit gondoltok?
Adry03
2013-07-11 21:24:03
 
Sziasztok !

Úgy látszik lassan helyreáll nálam a rend. A hőm lejjebb ment.

emerlány

Sajnálom. Érdekes, hogy ennyire rövid nálad 1 ciklus. Bár szerintem ez nem feltétlenül jelent problémát. Lehet eltérsz az átlagtól.
plumeria14
2013-07-11 20:17:05
 
emberlány,
sajnálom, remélem kiderül, hogy mi okozhatta ezt a rövid ciklust.
emerlány
2013-07-11 20:08:28
 
És az előző havi.. .
emerlány
2013-07-11 20:07:45
 
Éreztem én hogy nem beágyazódás lesz ez... hát ilyen rövid ciklusom se volt még... 22 nap pff... na mindegy, remélem kapok időpontot folliculometriára (beutalóm már van) és végre kiderül mi is zajlik bent.. .
veroni07
2013-07-11 17:55:01
 
Sziasztok!
A névnaposoknak Boldogat:)!!!

Hànt nekem ma nem sikerült hőt mérni(hajnalig felvoltunk)tehàt vàrom a holnapot:) csak most jutottam oda;amit persze nm lehet figyelembe venni.azért megosztom veletek 37.7
Tegnap óta szúr picit a bal oldalamon a nyàkom meg elvizesedett ehhez
1óràja tàrsult enyhe derékfàjàs is(mint mikor megjön) a cicim is fàj kb 3 napja.
Hàt kîvàncsi leszek- mivel még 8napom van mesiig...
Szerintetek???balakinek hasonló? Rem. nem a nemvàrt ilyen koràn!!!
Vivien1024
2013-07-11 17:36:12
 
Már az csoda, hogy reggel kibírtam, hogy ne teszteljek! :D Még nem tudom! Várok vele szerintem minimum vasárnapig! Hétfőn úgyis mennem kell dokihoz ellenőrzésre!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!