Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-07-12 10:37:46
 
Dia1984
Szerintem a görbéd alapján egyértelműen volt ovud, úgyhogy ne csüggedj!

Veroni07
Ha holnap emelkedik egy nagyot, akkor simán lehet beágyazódás.

adrienn128
Az időzítés jó volt, bármelyik nap is volt az ovud.

Moha13
Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy szép…

Vivien1024
Nagyon sajnálom!

Én az utóbbi napokban sajnos össze-vissza tudok csak mérni, hol 7-kor, mint pl ma, hol pedig 9-kor…de azért beírom…várom az egyéb tüneteket és hamarosan majd ovutesztelek is…sajnos hétfőtől megint csak más időpontban tudok majd mérni, pedig pont akkor lesz az ovum…remélem ez nem fog annyira bekavarni a görbémbe...
veroni07
2013-07-12 09:48:51
 
Vivien
Sajnàlom DE NE Add fel:)!!!làtod ez a fórum is mutatja hànyan vagYunk egy cipőben!!!jönni fog a gólya:) hidd el!!!mivel màlatokinden rendben !mi Veled vagyunk:)
Vivien1024
2013-07-12 09:41:34
 
Ismét elszállt egy hónap... :) azt hiszem megint elérkezett a pillanat, hogy abbahagyjam a méricskélést. Hétfőn megyek orvoshoz és konzultálok majd vele, de azt hiszem, hogy nem kezdem el a 3. havi clostyt se... nem látom értelmét. A tünetek megvannak, a hőgörbe szépen mutatja a peteérést, a páromnál minden oké... és MÉGSEM! Most kezdem azt érezni, hogy elfáradtam egy kicsit, sőt nem is el, hanem inkább belefáradtam! :(
veroni07
2013-07-12 09:32:22
 
Valakinek volt màr ilyen h a luteàlisban igy leesett???pedig itt nyugodtabb képlet kéne legyen:/
Tapasztalatoknak örülnék:)
veroni07
2013-07-12 09:27:21
 
Moha13 és

Dzsudzsa

Hàt nektek szépen kúszik föl..:)ezaz én meg lefelé:(
Drukk nektek!!!:)

Nektek van valami??? petefészek tàjéki szúràs? Néha belenyilal tegnap este óta.
Aztân meg semmi.ez így megy estétől. Lehet h mégis beàgyazódàs v meg fog jönni???csak a hőm esése nm túl jó:( kiderül.....
LAdrienn
2013-07-12 09:19:59
 
MOha Dzsudzsa, szépen felfelé íveltek :-)

én így állok egyenlőre
Dzsudzsa
2013-07-12 09:04:50
 
Moha13! Veroni07!
Én tartom magamat kb. egy helyben :)
Veroni07! Ez még mehet feljebb :)
Hajrá lányok Mindenkinek!
Moha13
2013-07-12 08:50:50
 
varoni07

Én egy nappal utánad kullogok...:)
Szerintem egyébként semmi okod aggódni, még így, ezzel az eséssel is van ha jól emlékszem 4 tizedfokos különbséged. :)
Én ma picit feljebb mentem, de szerintem csak nagyon be voltam takarózva...mert melegem is volt, de nem akartam kitakarózni, amíg nem mérek.

Dia1984
Na, most nagyon biztató ez az ugrás...szurkolok, hogy fennmaradjon vagy följebb menjen a következő napokban, mert akkor tuti van ovud. Hajrá! :)
adrienn128
2013-07-12 08:35:59
 
Itt meg szerdára, az előbb még nem is láttam :) de az is jó! (az aditt idószakban vasárnap, kedden és szerdán voltunk együtt...)

Bocs, kicsit bőbeszédű vagyok ma...
adrienn128
2013-07-12 08:26:17
 
És a fertilityfriend behúzta az ovumat :) Keddre! Amikor éreztem is, tüneteim is voltak és pont együtt is voltunk :) Tehát eszerint a 3. dpo - n vagyok. Ennek annyira örülök, hogy még a migrénem se zavar :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!